پیام مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان به مناسبت هفته ملی مهارت

عباس علیزاده مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان در پیامی هفته ملی مهارت (31 تیر الی 6 مرداد) را تبریک گفت.
پیام مدیرکل به مناسبت هفته ملی مهارت,تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان

 به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان: عباس علیزاده مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان در پیامی هفته ملی مهارت (31 تیر الی 6 مرداد) را تبریک گفت.

متن پیام بدین شرح است:

بسمه تعالی

بی تردید تلفیق دانش با مهارت و خلاقیت برای جوانان این مرز و بوم زمینه ساز اشتغال مولد و پایدار توام با کار آفرینی، تاثیر مهمی در رشد و توسعه اقتصادی و توانمند سازی منابع انسانی دارد. سازمان فنی و حرفه ای رسالت اصلی آموزش مهارت های مورد نیاز بازار کار و تربیت نیروی کار ماهر و متخصص در بخش های مختلف صنعت، خدمات و کشاورزی را برعهده دارد و در سالی که با رهنمود های داهیانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به عنوان سال "جهش تولید" نامگذاری شده است، توسعه و بسط آموزش های مهارتی با همت والا و بی شائبه همه دست اندر کاران عرصه آموزش های فنی و حرفه ای محقق می گردد. بهره گیری از نیروهای انسانی متخصص، ماهر و کارآفرین در بخش‌های مختلف صنعت، کشاورزی، خدمات و هنر، عامل رقابت‌های اقتصادی است. نوآوری و فعال سازی چرخه تولید، ایجاد فرصت‌های شغلی پایدار، پیشرفت و توسعه کشور همگی در گرو اجرایی سازی برنامه‌های توسعة آموزش‌های مهارتی است.

اینجانب فرا رسیدن هفته ملی مهارت را به همه فعالان عرصه مهارت آموزی تبریک عرض می نمایم. امیدوارم با بهره گیری از رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و هم افزایی توانمندی های کارآفرینان در سال "جهش تولید" بتوانیم در این مسیر افتخار آفرین با گام هایی استوار حرکت نمائیم.

                                                                                                        عباس علیزاده

                                                                                   مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان

 

۳۱ تیر ۱۳۹۹ ۱۰:۴۷
روابط عمومی اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی استان گیلان |
کد خبر : ۲۱۱,۷۵۲
کلیدواژه ها: عباس علیزاده,هفته ملی مهارت

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید