برگزاری جلسه کارشناسی سامانه رصد اشتغال در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان

رصد اشتغال|تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان
اولین جلسه کارشناسی سامانه ثبت رصد اشتغال با حضور نصرتی، مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره کل، نمایندگان استانداری، سازمان مدیریت و برنامه ریزی، میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، تامین اجتماعی، صنعت، معدن و تجارت و جهاد کشاورزی در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان: سه شنبه 24 تیر 99 اولین جلسه کارشناسی سامانه  رصد اشتغال با حضور نصرتی، مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره کل، نمایندگان استانداری، سازمان مدیریت و برنامه ریزی، میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، تامین اجتماعی، صنعت، معدن و تجارت و جهاد کشاورزی در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان برگزار شد.

در ابتدای این جلسه نصرتی، در خصوص ثبت طرح های با پیشرفت فیزیکی بالای 70 درصد توضیحاتی ارائه کرد. در ادامه مقرر شد، اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای نمایندگان جهاد کشاورزی، صنعت، معدن و تجارت و میراث فرهنگی، صنایع دستی کاربرانی را به منظور ورود اطلاعات اشتغال در سامانه رصد به جهت ثبت طرح های مربوطه ایجاد کند. همچنین مقرر شد دستگاه های اجرایی پس از دریافت فهرست طرح ها نسبت به بررسی بهره برداری آنها اقدام و در خصوص ثبت اشتغال این طرح ها در سامانه مذکور، اقدام کنند.

گفتنی است پس از بحث و بررسی و اعلام پیشنهادات از سوی اعضاء، مقرر شد، کمیته مذکور ساز وکار همکاری جهت استمرار فعالیت سایر طرح ها را پیگیری کند.

 

2

1

۲۵ تیر ۱۳۹۹ ۱۳:۰۷
روابط عمومی اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی استان گیلان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید