جلسه هماهنگی برگزاری انتخابات مجامع مرحله اول و دوم شرکت تعاونی توسعه و عمران پیشگامان تالش

انتخابات مجامع مرحله اول و دوم شرکت تعاونی توسعه و عمران,تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان
جلسه هماهنگی برگزاری انتخابات مجامع مرحله اول و دوم شرکت تعاونی توسعه و عمران پیشگامان شهرستان تالش با حضور قوی پنجه سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان تالش، اعضای هیات مدیره، بازرسین و مدیر عامل تعاونی و همکاران بخش تعاون در اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان: سه شنبه 24 تیر 99 جلسه هماهنگی برگزاری انتخابات مجامع مرحله اول و دوم شرکت تعاونی توسعه و عمران پیشگامان شهرستان تالش با حضور قوی پنجه سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان تالش، اعضای هیات مدیره، بازرسین و مدیر عامل تعاونی و همکاران بخش تعاون در اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی این شهرستان برگزار شد.

در ابتدای این جلسه قوی پنجه با اشاره به انقضای مدت ماموریت اعضای هیات مدیره و مدیر عامل این شرکت تعاونی، اظهار امیدواری کرد انتخابات هیات مدیره بدون حاشیه و با حضور حداکثری سهامداران برگزار شود. وی در ادامه ابراز داشت: شرکت تعاونی توسعه و عمران پیشگامان با توجه به تعداد سهامداران، از اهمیت بالایی برخوردار است و باید الگوی مناسبی برای سایر شرکت های تعاونی باشد.

شایان ذکر است در پایان مدیر عامل و اعضای هیئت مدیره و بازرسان شرکت تعاونی توسعه و عمران پیشگامان تالش، گزارشی از عملکرد و اقدامات سه سال گذشته این شرکت تعاونی ارائه و به بیان نقطه و نظرات خود پرداختند.

۲۵ تیر ۱۳۹۹ ۱۱:۲۷
روابط عمومی اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی استان گیلان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید