برگزاری جلسه رسیدگی به تعاونی های حوزه آب و فاضلاب شهرستان تالش با هدف ایجاد اشتغال

رسیدگی به تعاونی های حوزه آب و فاضلاب,تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان
جلسه رسیدگی به تعاونی های حوزه آب و فاضلاب شهرستان تالش با هدف ایجاد اشتغال و افزایش بهره وری مصرف آب شرب به ریاست شاهی معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری تالش و با حضور قوی پنجه، سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی تالش در فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان: یکشنبه 22 تیر 99 جلسه رسیدگی به تعاونی های حوزه آب و فاضلاب شهرستان تالش با هدف ایجاد اشتغال و افزایش بهره وری مصرف آب شرب به ریاست شاهی معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری تالش و با حضور قوی پنجه، سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی تالش در فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

شاهی معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری تالش ضمن تاکید بر بخشنامه وزارت نیرو مبنی بر  برنامه توسعه اشتغال و کار آفرینی صنعت آب و فاضلاب و با اشاره به اجرای شش طرح در حوزه آب و فاضلاب افزود: اجرای شش طرح در حوزه آب و فاضلاب برای ایجاد و تثبیت حدود 23 هزار فرصت شغلی و افزایش بهره وری مصرف آب است. وی این شش طرح را شامل: طرح پکیج های ارتقای کیفی، طرح توسعه و ترویج استفاده از کاهنده های مصرف آب، طرح ایجاد بازار کسب و کار بهره برداری از سامانه ها و تصفیه خانه های آب و فاضلاب، طرح بهره برداری از امور آب و فاضلاب روستایی، طرح آبرسانی با تانکر و طرح فعالیت های کاهش آب بدون درآمد و هدر رفت آب دانست و تصریح کرد: این طرح ها می تواند به تعاونی ها واگذار شود.

در ادامه قوی پنجه به ظرفیت های اقتصادی شهرستان تالش اشاره و ابراز کرد: با توجه به ظرفیت ها و پتانسیل های اقتصادی شهرستان تالش به ویژه در زمینه کشاورزی باید با فراهم کردن بسترهای مناسب از کارآفرینان و طرح های اشتغال زا در حوزه آب و فاضلاب حمایت کنیم تا مردم شهرستان از مواهب آن برخوردار شوند.

۲۴ تیر ۱۳۹۹ ۱۳:۳۵
روابط عمومی اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی استان گیلان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید