برگزاری دومین جلسه ارائه تسهیلات به بنگاه های آسیب دیده شهرستان بندرانزلی

ارائه تسهیلات به بنگاه های آسیب دیده,تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان
دومین جلسه ارائه تسهیلات به بنگاه های آسیب دیده از بیماری کرونا باحضور تونگو، معاون فرماندار بندرانزلی، جوانبخت رئیس تعاون کار رفاه اجتماعی شهرستان و سایر رؤسای دستگاه های اجرایی و بانک های عامل در فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان: چهارشنبه 18 تیر 99 دومین جلسه ارائه تسهیلات به بنگاه های آسیب دیده از بیماری کرونا باحضور تونگو، معاون فرماندار بندرانزلی، جوانبخت رئیس تعاون کار رفاه اجتماعی شهرستان و سایر رؤسای دستگاه های اجرایی و بانک های عامل در فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

در ابتدای این جلسه تونگو با تاکید بر لزوم جذب حداکثری اعتبارات، از روسای ادارات خواست ضمن آگاه سازی متقاضیان آنها را به ثبت نام در سامانه کارا ترغیب کنند. وی همچنین از روسای بانک های عامل خواست هرچه سریعتر نسبت به اعطای تسهیلات به بنگاه های آسیب دیده اقدام کنند.

در ادامه جوانبخت ضمن اشاره به عملکرد دستگاه های اجرایی و بانک های عامل، خواستار همکاری بیشتر دستگاه های اجرایی و تسریع روند پرداخت تسهیلات به واحدهای آسیب دیده شد، وی در ادامه افزود: برای بنگاه های اقتصادی آسیب دیده با توجه به نوع رابطه کارفرمایی و خویش فرمایی 6 تا 8 میلیون تومان تسهیلات درنظر گرفته شده است.

در پایان مقرر شد دستگاه های اجرایی به خصوص اداره صنعت، معدن و تجارت با همکاری اتاق اصناف، اتحادیه ها و سایر واحدهای تابعه، متقاضیان را به ثبت نام در سامانه کارا ترغیب و بانک های عامل نیز با سرعت بیشتری به پرونده های ارجاعی رسیدگی کنند.

1

۱۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۱۳
روابط عمومی اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی استان گیلان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید