برگزاری جلسه کمیته تخصصی اجرای طرح پایلوت ساماندهی مشاغل غیر رسمی و خدمات چند منظوره غیر مستمر

طرح پایلوت ساماندهی مشاغل غیر رسمی,تعاون، کار و رفاه استان اجتماعی
دومین جلسه کمیته تخصصی اجرای طرح پایلوت ساماندهی مشاغل غیر رسمی – خدمات چند منظوره غیر مستمر در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان: دوشنبه 16 خرداد 99 دومین جلسه کمیته تخصصی اجرای طرح پایلوت ساماندهی مشاغل غیر رسمی  خدمات چند منظوره غیر مستمر (ایجاد رشته های شغلی خدمات خانگی در استان گیلان) با حضور اعضای کمیته تخصصی طرح (دانشگاه گیلان، انجمن صنفی کارفرمایی شرکت های خدمات خانگی استان و مدیر کارآفرینی و اشتغال)، در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد.

در ابتدای جلسه نصرتی، مدیر اشتغال و کارآفرینی اداره کل، آخرین دستورالعمل مورد تایید وزارت متبوع را به منظور فراهم کردن مقدمات برگزاری کمیته استانی، مورد بررسی و رفع ایرادات شکلی و ماهوی دستورالعمل را ضروری دانست. در این خصوص مرادی، مجری طرح به تشریح دستورالعمل موصوف پرداخت و پیشنهاد خود را در خصوص چگونگی و نحوه معرفی دستورالعمل برای جلسه کارگروه اصلی پیشنهاد و ساختار اجرایی آن را نیز تشریح کرد.

گفتنی است پس از بحث و بررسی و اعلام پیشنهادات از سوی اعضاء، مقرر شد، به منظور تسریع اجرای طرح، قبل از تشکیل کمیته اصلی، کارگروه تخصصی با حضور اعضای اصلی و نمایندگان تام الاختیار دستگاه های اجرایی تشکیل و اصلاحات نهایی با هماهنگی شورای عالی اشتغال انجام شود.

1

۱۸ تیر ۱۳۹۹ ۱۰:۳۵
روابط عمومی اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی استان گیلان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید