مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان بر لزوم استفاده از همه ظرفیت ها به جهت جذب تسهیلات بنگاه های آسیب دیده از کرونا تاکید کرد

تسهیلات به بنگاه های آسیب دیده از کرونا,تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان
نشست بررسی وضعیت پرداخت تسهیلات به بنگاه های آسیب دیده از کرونا با حضور فرزام صفت، معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور اقتصادی استانداری، عباس علیزاده مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان و روسای دستگاه های اجرایی و بانک های عامل در استانداری گیلان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان: دوشنبه 16 تیر 99 نشست بررسی وضعیت پرداخت تسهیلات به بنگاه های آسیب دیده از کرونا با حضور فرزام صفت، معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور اقتصادی استانداری، عباس علیزاده مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان و روسای دستگاه های اجرایی و بانک های عامل در استانداری گیلان برگزار شد.

علیزاده در این نشست ضمن تاکید بر لزوم پیگیری جدی دستگاه های اجرایی به منظور جذب منابع تخصیصی به تشریح عملکرد و رتبه بندی دستگاهی و بانکی جذب منابع به تفکیک تعداد بنگاه های حقیقی و حقوقی ثبت نام شده، تعداد پرونده های بررسی شده توسط دستگاه های اجرایی، تسهیلات درخواستی و تسهیلات پرداختی و تعداد پرونده های بررسی شده توسط سیستم بانکی پرداخت.

مدیرکل، فرصت پیش آمده و منابع تخصیص یافته را فرصت مناسبی برای کاهش مشکلات مالی بنگاه های آسیب دیده از کرونا برشمرد و بر لزوم اطلاع رسانی و مشارکت جدی دستگاه های اجرایی مخاطب این اعتبارات و تشکل های صنفی مرتبط تاکید کرد.

در ادامه فرزام صفت با خطیر خواندن مسئولیت دبیرخانه و لزوم برگزاری جلسات مرتبط و به صورت مستمر، بر پیگیری جدی دستگاه های اجرایی بابت معرفی ثبت نام کنندگان به سیستم بانکی در عرض سه روز آینده و تعیین تکلیف و اعطای تسهیلات به طرح ها حداکثر ظرف یک هفته توسط بانک ها و موسسات عامل تاکید کرد.

2

1

۱۸ تیر ۱۳۹۹ ۰۸:۱۶
روابط عمومی اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی استان گیلان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید