مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان، پژوهش و نوآوری را یکی از مهم ترین ابزارهای تحقق جهش تولید عنوان کرد

سومین جلسه کمیته پژوهش,تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان
سومین جلسه کمیته پژوهش در سال جاری به منظور بررسی طرح تحقیقاتی در بخش تعاون با عنوان " تحلیل راهبردی و رتبه بندی طرح های سرمایه گذاری تعاونی های توسعه و عمران در راستای افزایش اشتغال در استان گیلان" با حضور علیزاده مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان گیلان و دیگر اعضای کمیته پژوهش در اداره کل برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان: سومین جلسه کمیته پژوهش در سال جاری به منظور بررسی طرح تحقیقاتی در بخش تعاون با عنوان " تحلیل راهبردی و رتبه بندی طرح های سرمایه گذاری تعاونی های توسعه و عمران در راستای افزایش اشتغال در استان گیلان" با حضور علیزاده مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان گیلان و دیگر اعضای کمیته پژوهش در اداره کل برگزار شد.

در این نشست علیزاده با اشاره به اهمیت اسناد بالادستی از جمله برنامه آمایش استان و برنامه ششم توسعه، بر حرکت در مسیر مطالعات انجام شده در قالب اسناد مذکور و استفاده حداکثری از یافته های پژوهشی در فعالیت های جاری اداره کل تاکید کرد.

وی همچنین پژوهش و نوآوری را یکی از مهم ترین ابزارهای تحقق "جهش تولید" برشمرد.

در ادامه مجری طرح " تحلیل راهبردی و رتبه بندی طرح های سرمایه گذاری تعاونی های توسعه و عمران در راستای افزایش اشتغال در استان گیلان" به ارایه گزارش و تشریح این طرح تحقیقاتی پرداخت.

در پایان نیز ناظر طرح تحقیقاتی مذکور و دیگر اعضای کمیته پژوهش تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان گیلان، در خصوص گزارش ارائه شده توسط مجری این طرح، تحلیل و نقطه نظرات خود را بیان کردند.

۱۵ تیر ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶
روابط عمومی اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی گیلان |
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید