مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان گیلان ، خواستار تسریع در تعیین تکلیف طرح‌های متمم و نیمه‌تمام باقیمانده از سنوات گذشته در سیستم بانکی شد

دفاتر ​ICT,عباس علیزاده,طرح‌های متمم و نیمه‌تمام
جلسه هم اندیشی به منظور حمایت از دفاتر ​ICTروستایی با حضور علیزاده مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و فداکار، مدیر پست بانک استان در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان: شنبه 14 تیر 99 جلسه هم اندیشی به منظور حمایت از دفاتر  ICTروستایی با حضور علیزاده مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و فداکار، مدیر پست بانک استان در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان برگزار شد.

در این جلسه علیزاده با اشاره به سیاست‌های توزیع منابع مرحله پنجم تسهیلات روستایی و عشایری توزیع این تسهیلات را اولویت اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی دانست و خواستار تسریع در تعیین تکلیف طرح‌های متمم و نیمه‌تمام باقیمانده از سنوات گذشته در سیستم بانکی شد.

گفتنی است در این جلسه علاوه بر بررسی عملکرد پست بانک استان در پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری، سازوکارهای حمایت از دفاتر ICT روستایی نیز مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

 

1

۱۴ تیر ۱۳۹۹ ۱۴:۵۲
روابط عمومی اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی استان گیلان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید