پیام مدیرکل به مناسبت روز جهانی تعاون

عباس علیزاده,روز جهانی تعاون,تبریک
عباس علیزاده مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان در پیامی روز جهانی تعاون را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان: عباس علیزاده مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان در پیامی روز جهانی تعاون را تبریک گفت.

متن پیام بدین شرح است:

بسمه تعالی

کارگران، کارفرمایان و تعاونگران شریف و زحمتکش زیربنائی‌ترین مفهوم زندگی انسان را خلق می‌کنند و با جوهره درونی و استعدادهای بالقوه و بالفعل خود تداوم زندگی را بسوی داشتن جامعه‌ای پویا و سالم که لازمه یک زندگی معقول و ایده آل است برای انسان و انسانیت رقم می‌زنند. اشاعه فرهنگ مشارکت در بین جوامع و حضور مردم در صحنه های اقتصادی و اجتماعی و مشارکت فکری و مالی آنها بهترین تضمین برای افزایش آگاهی، بهره وری تولید و توزیع، کاهش توقعات و انتظارات کاذب، بهینه سازی تعادل بین نیازها و امکانات است. بخش تعاونی بعنوان یک نظام کارامد اقتصادی و اجتماعی می تواند برای تامین این نیازها مفید باشد، از این رو تعاون اساسی ترین، منطقی ترین و بنیادی ترین راه حل استقرار عدالت و نجات بخش کشور از لحاظ اقتصادی و کاهش وابستگی ها تلقی می شود.

اینجانب در سالی که به تدبیر رهبر فرزانه انقلاب به نام "جهش تولید" نامگذاری شده است، روز جهانی تعاون را به همه تعاونگران پرتلاش استان و متولیان این حوزه که احیاگر ارزش های والای تعاون در نظام مقدس جمهوری اسلامی اند تبریک و تهنیت عرض می کنم.

           عباس علیزاده

              مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان

۱۴ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۴۷
روابط عمومی اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی استان گیلان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید