تحویلداری مدیر تعاون استان گیلان ؛ بر تکمیل و تحویل هر چه سریعتر واحدهای باقیمانده مسکن مهر تاکید کرد

مسکن مهر,تعیین تکلیف
نشستی با هدف تعیین تکلیف واحدهای باقیمانده مسکن مهر و در راستای استفاده از همه ظرفیت ها برای حل مشکلات پروژه های مسکن مهر با حضور تحویلداری مدیر تعاون اداره کل، موسوی معاون بانک مسکن، محمدی رییس اتاق تعاون، لقمانی مدیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان رشت و نمایندگان اداره کل راه و شهرسازی در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان: دوشنبه 9 تیر 99 نشستی با هدف تعیین تکلیف واحدهای باقیمانده مسکن مهر و در راستای استفاده از همه ظرفیت ها برای  حل مشکلات پروژه های مسکن مهر با حضور تحویلداری مدیر تعاون اداره کل، موسوی معاون بانک مسکن، محمدی رییس اتاق تعاون، لقمانی مدیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان رشت و نمایندگان اداره کل راه و شهرسازی در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان برگزار شد.

  در این نشست تحویلداری بر تکمیل و تحویل هر چه سریعتر واحدهای باقیمانده تأکید و خاطر نشان کرد: طولانی شدن پروژه، اعضا را متضرر می کند که باید با استفاده از همه ظرفیت ها و تعامل با سایر دستگاه های مرتبط،هر چه زودتر واحدهای باقیمانده تکمیل شوند.

در ادامه این نشست نیز در خصوص فرایند داوری اتاق تعاون در مسکن مهر در مورد اعضای دارای دفترچه قسط و فاقد آن بحث و تبادل نظر شد.

1

۱۲ تیر ۱۳۹۹ ۰۹:۱۹
روابط عمومی اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی گیلان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید