در راستای رسیدگی به مشکلات شرکت های تعاونی استان گیلان؛ بازدید مدیر کل از شرکت تعاونی تولیدی و توزیعی کشتیرانی دریای خزر

تعاونی,کشتیرانی دریای خزر,عباس علیزاده,تعاونی های مشکل دار
عباس علیزاده مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان به جهت رسیدگی به مشکلات تعاونی های غیرفعال و نیمه فعال استان، از شرکت تعاونی تولیدی و توزیعی کشتیرانی دریای خزر بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان: چهارشنبه 11 تیر 99 عباس علیزاده مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان به جهت رسیدگی به مشکلات تعاونی های غیرفعال و نیمه فعال استان، از شرکت تعاونی تولیدی و توزیعی کشتیرانی دریای خزر بازدید کرد.

مدیرکل در این بازدید ضمن تاکید بر نقش تعاونی ها در بهبود وضعیت اقتصادی استان، ابراز داشت: شرکت های تعاونی علاوه بر اتکا بر ظرفیت های سازمانی باید از ظرفیت های شهرستان نیز برای رفع موانع تولید استفاده کنند. وی با اشاره به نقش هیات مدیره در ارتقاء و پیشبرد اهداف شرکت های تعاونی افزود: انجام و پیگیری امور باید به اعضای هیات مدیره محول شود تا از این طریق امور اجرایی با سرعت بیشتری به سرانجام برسد.

گفتنی است شرکت تعاونی تولیدی و توزیعی کشتیرانی دریای خزر با 45 نیروی ثابت بیمه شده و 175 سهامدار، تغذیه، لباس و ملزومات 23 ناوگان کشتیرانی را تامین می کند.

۱۲ تیر ۱۳۹۹ ۰۹:۳۱
روابط عمومی اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی استان گیلان |
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید