برگزاری جلسه شورای اداری فومن با حضور رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان

شورای اداری,فرمانداری فومن
جلسه شورای اداری با حضور قاسم نژاد معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گیلان، محسنی فرماندار فومن، رسائی رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان و جمعی از مسئولین در سالن اجتماعات فرمانداری فومن برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان: یکشنبه 8 تیر99 جلسه شورای اداری با حضور قاسم نژاد معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گیلان، محسنی فرماندار فومن، رسائی رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان و جمعی از مسئولین در سالن اجتماعات فرمانداری فومن برگزار شد.

در ابتدای جلسه، محسنی ضمن تبریک دهه کرامت، به فرمان مقام معظم رهبری در اجرای رزمایش مواسات و همدلی اشاره و از توزیع بیش از ۶ هزار بسته معیشتی توسط امام جمعه، سپاه پاسداران، ادارات و نهادهای شهرستان، به آسیب دیدگان خبر داد. سپس قاسم نژاد معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گیلان با اشاره به شیوع ویروس کرونا و اقدامات انجام شده در استان و شهرستان فومن، از همت مسئولین و کادر درمان تشکر کرد.

در ادامه رسائی، رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان از ۲۱۷ طرح اشتغال روستایی و فراگیر با اعتبار ۲۱ میلیارد تومان در شهرستان فومن خبر داد که موجب اشتغال ۳۳۵ نفر در شهرستان شده است.

وی در ادامه افزود: به منظور حمایت از کسب و کارهای آسیب دیده از بیماری کرونا، ۱۵۹ نفر در سامانه کارا ثبت نام کرده اند که تاکنون ۱۱۸ نفر به بانک های عامل معرفی شده و بالغ بر یک میلیارد تومان تسهیلات حمایتی دریافت کرده اند.

1

۱۰ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۸
روابط عمومی اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی استان گیلان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید