تودیع و معارفه سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان تالش

شهرستان تالش,علیزاده,تودیع و معارفه,سرپرست اداره
مراسم تودیع و معارفه سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان تالش با حضور مهدوی فرماندار این شهرستان، محمدیاری نماینده مردم تالش در مجلس شورای اسلامی و علیزاده مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان گیلان در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان: دوشنبه 9 تیر 99 مراسم تودیع و معارفه سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان تالش با حضور مهدوی فرماندار این شهرستان، محمدیاری نماینده مردم تالش در مجلس شورای اسلامی و علیزاده مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان گیلان در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

در این مراسم مدیر کل ضمن تقدیر از زحمات رحمانی رئیس اسبق اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان تالش، برای قوی پنجه به عنوان سرپرست جدید اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان تالش آرزوی موفقیت کرد.

علیزاده با اشاره به اهمیت خدمت رسانی در حوزه وظایف وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در منطقه، ابراز داشت : با توجه به خدمات مستقیم این اداره کل به مردم، به دور از هر نوع نگاهی اهتمام ویژه در خدمت رسانی به جامعه هدف را از سرپرست جدید خواستاریم. وی توجه به جامعه کار و تلاش،کارگران و کارفرمایان و تعاونگران به ویژه تشکیل و ترویج تعاونی های دانش بنیان و همچنین توسعه خدمات تعاونی توسعه و عمران شهرستان را از اهم وظایف سرپرست جدید دانست.

شایان ذکر است در پایان مراسم علیزاده با حضور در اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان تالش، از بخش های مختلف اداره بازدید و با کارمندان این اداره به گفتگو پرداخت.

۱۰ تیر ۱۳۹۹ ۱۰:۰۲
روابط عمومی اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی استان گیلان |
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید