برگزاری دومین جلسه شورای هماهنگی مدیران دستگاه های زیر مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان در سال 1399

شورای هماهنگی,عباس علیزاده,تامین اجتماعی
دومین جلسه شورای هماهنگی مدیران دستگاه های زیر مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان در سال 1399 به ریاست عباس علیزاده، مدیرکل و رئیس شورای هماهنگی مدیران و با حضور کوچکی نژاد نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی و سایر مدیران دستگاه های تابع وزارت و به میزبانی اداره کل تامین اجتماعی استان گیلان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان: دومین جلسه شورای هماهنگی مدیران دستگاه های زیر مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان در سال 1399 به ریاست عباس علیزاده، مدیرکل و رئیس شورای هماهنگی مدیران و با حضور کوچکی نژاد نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی و سایر مدیران دستگاه های تابع وزارت و به میزبانی اداره کل تامین اجتماعی استان گیلان برگزار شد.

در این جلسه رئیس شورای هماهنگی مدیران با تبریک دهه کرامت از مجموعه تلاش ها و زحمات کلیه دستگاه های تابع تقدیر و تشکر کرد. وی هدف برگزاری جلسه شورای هماهنگی را استفاده از تمام ظرفیت های دستگاه های اجرایی و یک وحدت رویه برای خدمت رسانی به جامعه هدف وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان گیلان دانست.

علیزاده در خصوص تسهیلات حمایتی دولت به مشاغل آسیب دیده از شیوع ویروس کرونا ابراز داشت: دولت برای 14 رسته شغلی تسهیلات حمایتی در نظر گرفته است و ثبت نام از طریق سامانه کارا از دوهفته قبل آغاز و کماکان ادامه دارد. وی تعداد پرونده های ثبت نامی را تاکنون بالغ بر 4300 پرونده با حمایت از اشتغال 9000 نفر دانست.

وی با اشاره به سهمیه تخصیصی هزار و صدوبیست میلیارد تومانی دولت به واحد های آسیب دیده استان گیلان افزود: دستگاه های اجرایی استان با تشویق واحدهای تولیدی به جهت ثبت نام در سامانه کارا و دریافت تسهیلات حمایتی تلاش بیشتری نمایند. وی از مدیران دستگاه های اجرایی خواست یک نماینده به عنوان رابط انجام امور معرفی کرده تا از این طریق کار ها با سرعت بیشتری انجام و واحد های تولیدی هر چه سریعتر از انتفای این تسهیلات برخوردار شوند.

رئیس شورای هماهنگی مدیران با توجه به اهمیت حوزه خبر رسانی به مردم، افزود: روابط عمومی دستگاه های تابع وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان با حضور هر چه بیشتر در بستر های شبکه اجتماعی خدماتی که دولت در راستای حمایت از جامعه کار و تولید دارند را به سمع و نظر مردم برسانند. وی با اشاره به حجم وسیع خدمات وزارت متبوع به مردم، اظلاع رسانی به موقع و درست را جزء امور مهم برای ارائه خدمات شایسته به مردم دانست.

در ادامه کوچکی نژاد ضمن تقدیر از زحمات مجموعه مدیران دستگاه تابع وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، ابراز داشت: با توجه به شرایط کنونی اعم از تحریم ظالمانه کشور و همچنین شیوع ویروس کرونا، فشار زیادی بر روی مردم وجود دارد که می بایست خدماتی شایسته به مردم ارائه نماییم. وی از مدیران دستگاه های اجرایی خواست تا با توجه به جامعه هدف و خدمات متفاوتی که وزارت متبوع ارائه می نماید، با مردم با سعه صدر بیشتری برخورد کنند.

سپس هریک از اعضای شورای هماهنگی مدیران وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان گزارشی از عملکرد دستگاه خود را ارائه و در خصوص مسائل مهم استان به گفتگو پرداختند.

در پایان با توجه به تلاش مدیران روابط دستگاه های اجرایی به جهت تشکیل شورای روابط عمومی دستگاه های اجرایی از زحمات آنها تقدیر به عمل آمد.

۸ تیر ۱۳۹۹ ۱۴:۳۲
روابط عمومی اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی استان گیلان |
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید