برگزاری جلسه شورای اداری با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان

شورای اداری,عباس علیزاده,ارزیابی عملکرد
جلسه شورای اداری با حضور عباس علیزاده مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان و مدیران ستادی و روسای ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان ها به جهت ارایه نتایج ارزیابی عملکرد ادارات شهرستانی در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان: پنج شنبه 5 تیر 99 جلسه شورای اداری با حضور عباس علیزاده مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان و مدیران ستادی و روسای ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان ها به جهت ارایه نتایج ارزیابی عملکرد ادارات شهرستانی در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان برگزار شد.

علیزاده در ابتدا ضمن تبریک دهه کرامت و قدرانی از زحمات کارکنان مجموعه بزرگ تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان گیلان افزود : استان گیلان سال جدید را با پشت سر گذاشتن بارش برف سنگین و پس از آن شیوع بیماری کرونا که کل دنیا را نیز تحت تاثیر قرار داد آغاز کرد، که هر دو وقایع آسیب های زیادی به مردم و جامعه کار وتلاش در استان وارد کرد. 

وی در ادامه با اشاره به تحریم های ظالمانه یک دهه اخیر کشور و بحران کرونا افزود: با توجه به افزایش ۵ درصدی بودجه استان، سال سختی در پیش داریم و با توجه به این شرایط باید به کیفیت برنامه های اجرایی توجه ویژه ای شود و برنامه های اثر گذار در تمام حوزه های فعالیت تعاون،کار و رفاه اجتماعی باید اجرایی شوند.

علیزاده با تاکید بر توجه و جدیت بیشتر روسای ادارات در اجرای برنامه های ابلاغی و ارایه خدمات بهتر به مردم  شریف استان، افزود : با توجه به وضعیت کنونی؛ مجموعه همکاران تعاون کار و رفاه اجتماعی در استان و شهرستان ها ضمن رعایت آموزه های دینی، با سعه صدر بیشتری به انجام امور بپردازند.

 وی در همین راستا خاطر نشان کرد: با افرادی که در زمینه رسیدگی و پیگیری مشکلات مردم کم کاری کنند، برخورد جدی می ‌شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان هدف از ارزیابی و عملکرد شهرستان ها را شناسایی نقاط ضعف و قوت دانست و اضافه کرد: تنها با شناسایی و رفع نقاط ضعف و تقویت توانایی و قابلیت ها، می توان این مجموعه بزرگ را به سمت تحقق اهدافش پیش برد.

علیزاده با تاکید بر صرفه جویی در هزینه های اداری افزود : در سال ۹۹ با توجه به شرایط موجود موظفیم با اتخاذ تدابیر موثر نظیر صرفه جویی و کاهش هزینه های اداری خدمات مناسب و موثری ارائه دهیم.

وی تلاش مستمر و تعامل روسای ادارات شهرستان ها را با فرمانداری و سایر نهادی های دولتی و حمایتی به جهت جذب اعتبار و سایر امیتازات یکی دیگر از راه حل های تاثیرگذار عنوان کرد و تصریح کرد: جذب هرگونه اعتبار از سوی روسا ،برای خدمت دهی بهتر تنها به همان شهرستان تخصیص داده می شود.

در ادامه مدیران ستادی و روسای ادارات به بیان مشکلات و نقطه نظرات خود برای دستیابی به عملکرد بهتر پرداختند.

در پایان علیزاده از زحمات چند تن از بازنشستگان این مجموعه و همچنین از روسای برتر شهرستانی با اهدای جوایز و لوح تقدیر؛ قدرانی کرد.

گفتنی است شهرستان های آستانه اشرفیه، ماسال و رشت به ترتیب عنواین اول تا سوم ارزیابی عملکرد سال 1398 را به خود اختصاص دادند.  

۵ تیر ۱۳۹۹ ۱۳:۳۸
روابط عمومی اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی گیلان |
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید