پیام مدیرکل به مناسبت آغاز دهه کرامت و روز دختر

دهه کرامت,عباس علیزاده
عباس علیزاده مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان در پیامی آغاز دهه کرامت و روز دختر را تبریک گفت.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان: عباس علیزاده مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان در پیامی آغاز دهه کرامت و روز دختر را تبریک گفت.

متن پیام بدین شرح است:

بِسمِ اللهِ الرّحمنِ الرّحیمِ

دهه کرامت بهترین فرصت خودسازی برای جوانان بویژه دختران است که با تاسی از شخصیت متعالی و الگویی حضرت فاطمه معصومه (س) و امام ‌رضا (ع) در راه کمال و توفیق و سعادت الهی گام بدارند. این دهه یادآور حمایت از جایگاه دین و ایفای نقشی ماندگار در صیانت از آرمان ها و ارزش های دینی است. این ایام فرخنده که شمیم رضوی فضای معنوی جامعه را معطر می کند فرصت نابی برای ترویج سیره و فرهنگ اهل بیت (ع) است. بی شک دختران امروز و مادران فردا که نقش بسیار حساسی در تعیین سرنوشت فرهنگی و فکری جامعه دارند، با تاسی از اسطوره علم و عفاف حضرت فاطمه معصومه (س)، و با الگوپذیری از ایشان در زمینه تعالی معنوی، اخلاقی و علمی نسل های آینده گام بر می دارند.

 اینجانب فرارسیدن دهه کرامت و ولادت کریمه اهل بیت، حضرت فاطمه معصومه (س) و میلاد فرخنده هشتمین حجت خدا، آیت حق، حضرت علی بن موسی الرضا (ع) را به هموطنان عزیز به ویژه جامعه کار و تلاش استان گیلان تبریک و تهنیت عرض می کنم. امیدوارم خداوند متعال همواره توفیق شناخت و معرفت اهل بیت و حرکت در مسیر مکتب نجات بخش انبیاء الهی را بر همه ما ارزانی فرماید.                            

                                                                                                             عباس علیزاده

                                                                                        مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان

۳ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۵۶
روابط عمومی اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی استان گیلان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید