بازدید مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان از مدیریت تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان رشت

عباس علیزاده,بررسی مشکلات,شهرستان رشت,بازدید
عباس علیزاده مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان به جهت بررسی روند فعالیت ها و مشکلات موجود از مدیریت تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان رشت بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان: یکشنبه 1 تیر 99 عباس علیزاده مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان از مدیریت تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان رشت بازدید کرد.

مدیرکل با حضور در بخش های مختلف اداره ضمن تشکر از زحمات همکاران در سال گذشته و در ایام سخت شیوع بیماری کرونا به بررسی و دریافت گزارش از فعالیت های انجام شده و در دست اجرا پرداخت.

وی ضمن یادآوری جایگاه تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خدمت رسانی به جامعه کار و تلاش ؛ تعهد اجتماعی کارکنان را مهم ترین عامل رضایتمندی ارباب رجوع دانست و افزود: وظیفه مجموعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کمک به کارگران و کارفرمایان است که باید با جدیت پیگیر مسائل و رفع مشکلات جامعه هدف باشیم.

مدیرکل کسب رتبه برتر مدیریت شهرستان رشت در میان ادارت شهرستان را حاصل تلاش مضاعف همکاران این اداره دانست و به اهمیت تکریم و تقدیر از همکاران تلاشگر تاکید کرد.

در پایان نیز مراسم تقدیر از بازنشستگان و برگزیدگان مسابقات فرهنگی،ورزشی که در سال گذشته انجام و به دلیل شیوع کرونا به تعویق افتاد، با اهدای جوایز برگزار شد.


مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان از مدیریت تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان رشت
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان از مدیریت تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان رشت 

 

 

 ۲ تیر ۱۳۹۹ ۱۴:۰۰
روابط عمومی اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی گیلان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید