حضور مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گیلان در جلسه شورای معاونین مدیریت شهرستان رشت

شورای معاونین,بررسی عملکرد,عباس علیزاده,شهرستان رشت
جلسه شورای معاونین به منظور بررسی عملکرد و مشکلات مدیریت تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان رشت با حضور علیزاده مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گیلان در مدیریت شهرستان رشت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان:  یکشنبه 1 تیر 99 جلسه شورای معاونین به منظور بررسی عملکرد و مشکلات مدیریت تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان رشت با حضور علیزاده مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گیلان در مدیریت شهرستان رشت برگزار شد.

در ابتدای این جلسه علیزاده ضمن تشکر از زحمات کارکنان در شرایط سخت شیوع بیماری کرونا بر اهمیت تلاش مضاعف جهت کمک به کارگران و کارفرمایان و واحدهای تولیدی آسیب دیده در اثر شیوع بیماری کرونا تاکید کرد و ابراز داشت : در این شرایط حساس باید با توجه به مسئولیت اجتماعی و سازمانی خود بیش از پیش در فرآیند خدمت رسانی به شهروندان عزیز گیلان بکوشیم.

وی در ادامه با اشاره به گستردگی و حجم بالای فعالیت های مدیریت تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان رشت و با توجه به تداوم شرایط شیوع بیماری کرونا تصریح کرد : ضروی است همه همکاران به این نکته توجه داشته باشند ؛کمک به واحدهای تولیدی و رسیدگی به مشکلات آنها ، افزایش روند خدمت رسانی بهتر و تسهیل در دسترسی مراجعین به خدمات مجموعه بزرگ تعاون،کار و رفاه اجتماعی از مهمترین اهداف این مجموعه است که باید با همدلی و تلاش جمعی در راستای تحقق این اهداف گام برداریم.

در ادامه لقمانی مدیریت تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان رشت ضمن ارائه گزارشی از روند فعالیت های واحدهای مختلف این مدیریت افزود : با تلاش همکاران در واحد روابط کار مدت زمان رسیدگی به پرونده های هیات های حل اختلاف کاهش یافته و روند تسریع در رسیدگی به پرونده های کارگران در حال پیگیری است.

وی در پایان با اشاره به بازرسی های مداوم از واحدهای تولیدی جهت رعایت پروتکل ها بهداشتی برای حفظ سلامت کارکنان در این ایام  افزود: در بخش های تعاون و اشتغال نیز جلسات با واحدهای تولیدی و تعاونی های مشکل دار و آسب دیده از کرونا برای رسیدگی به مشکلات و کمک به فعالیت مجدد آنها با جدیت ادامه دارد.

۲ تیر ۱۳۹۹ ۱۴:۰۰
روابط عمومی اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی گیلان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید