نشست مشترک مدیران تعاون کار و رفاه اجتماعی و ورزش و جوانان استان گیلان به منظور هم اندیشی در راستای اجرای تفاهم نامه مشترک

نشست مشترک مدیران تعاون کار و رفاه اجتماعی و ورزش و جوانان استان گیلان به منظور هم اندیشی در راستای اجرای تفاهم نامه مشترک
نشستی در راستای اجرای تفاهم نامه مشترک وزارت تعاون، کار ورفاه اجتماعی و ورزش و جوانان، با حضور علیزاده مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و بخشی مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان: نشستی در راستای اجرای تفاهم نامه مشترک وزارت تعاون، کار ورفاه اجتماعی و ورزش و جوانان، با حضور علیزاده مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و بخشی مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان برگزار شد.

در این نشست علیزاده با اشاره به اهمیت ورزش در پیشگیری و مبارزه با اثرات مخرب آسیب های اجتماعی از جمله اعتیاد، در اجتماع به ویژه در جامعه کار و تلاش، خواستار تعامل بیشتر ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی و ورزش و جوانان استان گیلان در این زمینه شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان همچنین نقش تعاونی ها را در این حوزه منحصر به فرد دانست و از آمادگی این اداره کل جهت تشکیل تعاونی در حوزه های ورزش و جوانان خبر داد.

 در پایان به منظور تحقق اهداف تفاهم نامه از جمله کمک به توسعه و ترویج فرهنگ تعاون با مشارکت جوانان و تشکل های تعاونی و تشکیل تعاونی های جوانان و ایجاد کسب و کار برای جوانان نخبه و اولویت دهی به شرکت های تعاونی جوانان در راستای بهره مندی از حمایت های قانونی بخش تعاون تصمیمات لازم اتخاذ و مقرر شد نشست های مشترک با حضور کارشناسان خبره در این حوزه به صورت دوره ای برگزار شود.

 

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان: نقش ورزش و تشکیل تعاونی  در حوزه های ورزش و جوانان را برای مبارزه و پیشگیری از آسیب های اجتماعی  ضروری دانست  به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان: نشستی در راستای اجرای تفا

۲۷ خرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۴۰
روابط عمومی اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی گیلان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید