برگزاری جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان آستانه اشرفیه

برگزاری جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان آستانه اشرفیه
جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان آستانه اشرفیه با حضور رضایی، معاون عمرانی فرمانداری، علیجانی رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان و روسای ادارات شهرستان در دفتر معاونت فرمانداری آستانه اشرفیه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان: یکشنبه 25 خرداد 99 جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان آستانه اشرفیه با حضور رضایی، معاون عمرانی فرمانداری، علیجانی رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان و روسای ادارات شهرستان در دفتر معاونت فرمانداری آستانه اشرفیه برگزار شد.

 علیجانی در این جلسه ضمن ارائه گزارش عملکرد اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حوزه اشتغال ابراز داشت: تاکنون تعداد 1051 طرح در سامانه کارا ثبت شده است که از این تعداد 965 طرح در قالب اشتغال روستایی و 86 طرح در قالب اشتغال فراگیر است. وی در ادامه افزود: باتوجه به نامگذاری سال جهش تولید از سوی مقام معظم رهبری، تمام تلاش خود را به جهت ارتقای جایگاه تولید و اشتغالزایی خواهیم داشت. گفتنی است محورهای اولویت دار در حوزه اقتصادی و پیگیری جذب اعتبارات اشتغال صندوق کارآفرینی امید در دستور کار این جلسه قرار داشت.

۲۶ خرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۳۷
روابط عمومی اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی استان گیلان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید