حمایت از تعاونی های زنان بی سرپرست و معلولین استان گیلان

حمایت از تعاونی های زنان بی سرپرست و معلولین استان گیلان
نشست مشترک ادارات کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و بهزیستی استان گیلان با هدف حمایت از تعاونی های زنان بی سرپرست و معلولین در اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گیلان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان گیلان : دوشنبه 19 خرداد 99 نشست مشترک ادارات کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و بهزیستی استان گیلان با هدف حمایت از تعاونی های زنان بی سرپرست و معلولین در اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گیلان برگزار شد.

در این نشست که با حضور تحویلداری مدیر تعاون گیلان و جهانبخش  معاون بهزیستی، روسای ادارات ستادی و کارشناسان ذیربط برگزار شد، پس از بحث و بررسی مقرر شد، آموزش نحوه تشکیل شرکت های تعاونی به کارشناسان اشتغال بهزیستی و جامعه هدف در دستور کار قرار گیرید و در راستای حمایت از این تعاونی ها با رعایت اولویت بندی و بر اساس امکانات و شرایط، تسهیلات پرداخت شود.

گفتنی است تشکیل شرکت تعاونی به صورت پایلوت در شهرهای رشت، انزلی، رودسر و ماسال و هماهنگی با بانک های رفاه، توسعه تعاون، صندوق کارآفرینی امید و صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون جهت حمایت از این طرح ها از دیگر دستاوردهای این نشست مشترک بود.

 r34

۲۰ خرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۵۰
روابط عمومی اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی گیلان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید