برگزاری جلسه توانمندسازی و تقویت نهادها و بخش‌های غیر دولتی فعال در حوزه کارآفرینی

برگزاری جلسه توانمندسازی و تقویت نهادها و بخش‌های غیر دولتی فعال در حوزه کارآفرینی
جلسه توانمندسازی و تقویت نهادها و بخش‌های غیر دولتی فعال در حوزه کارآفرینی در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان: سه شنبه 13 خرداد 99 جلسه توانمندسازی و تقویت نهادها و بخش‌های غیر دولتی فعال در حوزه کارآفرینی به خصوص فرآیندهای مشترک تحت عناوین مشاغل خانگی و کسب و کارهای کوچک، در دفتر مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و با حضور نماینده سازمان جهاد کشاورزی، مدیر مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی موسسه افق ستاره روستا و همکاران حوزه اشتغال و کارآفرینی اداره کل برگزار شد.

در این جلسه درخواست واگذاری بازدیدهای کارشناسی برای طرح های کوچک مقیاس (به صورت موضوعی، طرح های مرتبط با مشاغل خدمات خانگی)، به مراکز مشاوره و خدمات کارآفرینی دارای مجوز در حوزه کشاورزی و همچنین صدور مجوز فعالیت برای روستائیان دارای شرایط توسط جهاد کشاورزی به صورت مجوزهای تلفیقی و تشکیل پشتیبان های محلی در روستاها (به صورت پایلوت در یکی از شهرستان ها) مطرح شد.

در ادامه جلسه پس از تشریح کامل طرح های پیشنهادی از سوی حسینی مدیر مرکز، مباحث مرتبط با اجرا و عملیاتی نمودن پیشنهادها توسط دلجو، رئیس اداره توسعه کارآفرینی، پورجوادخواه، رئیس اداره اشتغال و هدایت نیروی کار و هم‌چنین موانع و راهکارها توسط کاوه نماینده جهاد و سایر اعضای حاضر مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در انتها پس از جمع بندی موضوعات، مقرر شد؛ درخواست های پیشنهاد شده در قالب طرح های جداگانه تدوین و به صورت مکتوب جهت بررسی در جلسات آتی، در اختیار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان جهاد کشاورزی قرار گیرد.

1

۱۷ خرداد ۱۳۹۹ ۱۳:۰۴
روابط عمومی اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی استان گیلان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید