برگزاری جلسه کمیته پژوهش در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی با حضور معاون استاندار

برگزاری جلسه کمیته پژوهش در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی با حضور معاون استاندار
جلسه کمیته پژوهش با حضور تنهایی معاون استاندار، علیزاده مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان و سایر اعضای کمیته در سالن تدبیر اداره کل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان: یکشنبه 11 خرداد 99  جلسه کمیته پژوهش با حضور تنهایی معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری، علیزاده مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان و سایر اعضای کمیته در سالن تدبیر اداره کل برگزار شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان در ابتدا با اشاره به اهمیت و لزوم انجام طرح های پژوهشی، ابراز داشت: طرح های پژوهشی بر اساس زیرساخت ها و نیاز های مجموعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی و در حوزه های تخصصی مصوب و اجرا می شود.

وی با اشاره به برگزاری 187 دوره آموزشی برای 4786 نفر، افزود: دوره های آموزشی به طور جدی برای کارگران ادامه دار است و در پنج حوزه  اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان شامل اموراجتماعی، اشتغال، روابط کار، تعاون و نیروی انسانی برگزار می شود.

مدیرکل به تاثیرات شیوع ویروس کرونا بر اشتغال استان اشاره و افزود: در سال جدید برای  18800 شغل هدف گذاری شده است و پژوهش های آتی باید مساله محور و در حوزه اشتغال و پیامد های ناشی از شیوع ویروس کرونا باشد.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: اگر به طور جدی به معضلات ناشی از کرونا نپردازیم با بحران های جدی روبرو خواهیم شد.

در ادامه معاون استاندار با تاکید بر انجام پژوهش های کاربردی، ابراز داشت: طرح های پژوهشی باید میانبر و راهگشا در امور باشد و کمیته پژوهش باید به طور جدی و مستمر در پی رفع موانع تولید و مشکلات پیش رو استان باشد.

در انتها اعضای کمیته پیرامون مسائل و مشکلات موجود و اولویت های پژوهشی مرتبط با تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بحث و تبادل نظر کردند.

لازم به ذکر است سال گذشته دو طرح پژوهشی بر اساس نیازهای مجموعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی در کمیته پژوهش این اداره کل تصویب شد.

۱۱ خرداد ۱۳۹۹ ۱۴:۵۰
روابط عمومی اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی استان گیلان |
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید