برگزاری اولین جلسه کانون کارآفرینی استان گیلان در سال 99

برگزاری اولین جلسه کانون کارآفرینی استان گیلان در سال 99
جلسه کانون کارآفرینی استان گیلان با حضور اعضای کانون کارآفرینی، مدیرکافه کارآفرینی هپی‌لند و مسئول باشگاه کارآفرینی استان در دفتر مدیریت کارآفرینی و اشتغال اداره کل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان: پنج شنبه 8 خرداد 99 جلسه کانون کارآفرینی استان گیلان با حضور اعضای کانون کارآفرینی، مدیرکافه کارآفرینی هپی‌لند و مسئول باشگاه کارآفرینی استان در دفتر مدیریت کارآفرینی و اشتغال اداره کل برگزار شد.

در این جلسه نصرتی، مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره کل ضمن تاکید بر همگرایی و تعامل اعضای کانون و نقش‌آفرینان حوزه کارآفرینی، مهم‌ترین ابزار دستیابی به اهداف مرتبط با کارآفرینی را داشتن برنامه‌های با کیفیت و ایجاد شبکه‌های موثر کارآفرینی در استان دانست و از زحمات تک تک اعضای حاضر در جلسه تشکر و قدردانی کرد.

 در ادامه و براساس دستور جلسه، برنامه‌های آتی کانون کارآفرینی استان توسط رحیمی رئیس و مرادی دبیر کانون مطرح و اقدامات لازم جهت برگزاری سیزدهمین جشنواره کارآفرینان برتر مورد بررسی قرار گرفت. هم‌چنین برنامه‌‌های مرتبط با کافه کارآفرینی برای سال 99 و اقدامات قابل اجرای باشگاه کارآفرینان استان اعلام و مقرر شد مصوبات این جلسه توسط همکاران ادارکل به دقت پیگیری و اجرایی شود.

گفتنی است این جلسه با توجه به اهمیت کانون کارآفرینی استان در سازماندهی و دستیابی به اهداف وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی درخصوص کارآفرینی و پیوند ساختارمند این فرآیند در زیست بوم کارآفرینی استان و به منظور اجرای برنامه‌های مرتبط با اهداف و وظایف حوزه کانون کارآفرینی برگزار شد.

۱۰ خرداد ۱۳۹۹ ۱۰:۴۲
روابط عمومی اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی استان گیلان |
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید