برگزاری جلسه هماهنگی اعطای تسهیلات حمایتی به رسته های شغلی آسیب دیده از بیماری کرونا

برگزاری جلسه هماهنگی اعطای تسهیلات حمایتی به رسته های شغلی آسیب دیده از بیماری کرونا
جلسه هماهنگی اعطای تسهیلات حمایتی به رسته های شغلی آسیب دیده بیماری کرونا با حضور جوانبخت رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان و سایر رؤسای دستگاه های اجرایی مربوطه در اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی بندرانزلی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان: چهارشنبه 7 خرداد 99 جلسه هماهنگی اعطای تسهیلات حمایتی به رسته های شغلی آسیب دیده از بیماری کرونا با حضور جوانبخت رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان و سایر رؤسای دستگاه های اجرایی مربوطه در اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی بندرانزلی برگزار شد.

در این جلسه جوانبخت ضمن تشریح فرآیند اعطای تسهیلات حمایتی، ابراز داشت: کسب و کارهای کارفرمایی و خویش فرمایی تعطیل یا نیمه فعال آسیب دیده از بیماری کرونا با ثبت نام در سامانه کارا به نشانی https://kara.mcls.gov.ir  از تسهیلات ویژه با بهره 12درصد برخوردار می شوند.

همچنین به کارگاه هایی که به دستور دولت تعطیل شده اند به تعداد میانگین لیست بیمه آبان، آذر و دی ماه 98، به ازای هر کارگر 16 میلیون و به بقیه کارگاه های آسیب دیده 12 میلیون تومان تسهیلات تعلق می گیرد. وی در انتها افزود: اعتبارات این تسهیلات شناور بوده و بازپرداخت آن با یک دوره تنفس از مهر امسال شروع می شود.

۸ خرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۰۳
روابط عمومی اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی استان گیلان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید