حضور رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان فومن در جلسه ستاد هماهنگی مبارزه با مواد مخدر

حضور رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان فومن در جلسه ستاد هماهنگی مبارزه با مواد مخدر
رسایی رسائی، رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان فومن به جهت پیگیری اجرای طرح ملی کاج "کاربست مطالعه شیوع شناسی اعتیاد در جامعه کار و تولید" در زمینه کاهش آسیب های اجتماعی و با مشارکت بهبان های بهداشت حرفه ای شرکت های کارگری در جلسه ستاد هماهنگی مبارزه با مواد مخدر این شهرستان حاضر شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان: شنبه 3 خرداد 99 رسائی، رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان فومن به جهت پیگیری اجرای طرح ملی کاج "کاربست مطالعه شیوع شناسی اعتیاد در جامعه کار و تولید" در زمینه کاهش آسیب های اجتماعی و با مشارکت بهبان های بهداشت حرفه ای شرکت های کارگری در جلسه ستاد هماهنگی مبارزه با مواد مخدر این شهرستان حاضر شد.

علیزاده، معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری با اشاره به نقش تاثیر گذار شورای هماهنگی مواد مخدر به لزوم آموزش خانواده ها و نظارت بر دوران پس از ترک اعتیاد تاکید کرد. وی خواستار مشارکت بیشتر دستگاه های حمایتی از خانواده افراد آسیب دیده در اثر اعتیاد شد و افزود: اولین آسیب به خانواده فرد معتاد می رسد، از این رو دستگاه های حمایتی مکلف به حمایت از این خانواده ها هستند. وی با مثبت ارزیابی کردن آموزش های شغلی و مهارت های لازم به افراد بهبود یافته، خواستار استمرار ارائه آموزش ها و اعطای وام های اشتغال به این افراد شد.

۶ خرداد ۱۳۹۹ ۱۳:۲۴
روابط عمومی اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی استان گیلان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید