جذب نزدیک به 80 درصد از اعتبارات سال 98 مشاغل خانگی استان گیلان

جذب نزدیک به 80 درصد از اعتبارات سال 98 مشاغل خانگی استان گیلان
با تلاش دستگاه های اجرایی ، بانک های عامل و مجموعه اشتغال اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان،تاکنون 72 درصد از کل اعتبارات مشاغل خانگی استان گیلان جذب شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان: تسهیلات مشاغل خانگی سال 98 استان گیلان با سهمیه تخصیصی به مبلغ 70000 میلیون ریال برای بانک های رفاه کارگران و توسعه تعاون ابلاغ شد که بر این اساس سهم هربانک به طور مجزا 35000 میلیون ریال در نظر گرفته شد.

در همین راستا صدور مجوزهای مستقل و پشتیبان نیز از طریق دستگاه های اجرایی صادر کننده مجوز شامل (صنعت، معدن و تجارت، جهاد کشاورزی، میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و فرهنگ و ارشاد اسلامی) صادر شد که از مبلغ کل اعتبارات تخصیصی، بانک رفاه کارگران تاکنون با مبلغ 2795 میلیون ریال 80 درصد از سهم اعتبارات را جذب و بانک توسعه تعاون نیز با مبلغ 22450 میلیون ریال، جذب 64 درصد از این اعتبارات را به خود اختصاص داد.

شایان ذکر است با تلاش دستگاه های اجرایی، بانک های عامل و مجموعه اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، تاکنون 72 درصد از کل اعتبارات مشاغل خانگی استان گیلان جذب شد.

 

۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۳:۰۲
روابط عمومی اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی استان گیلان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید