بماسبت هفته کارگر؛ دیدار رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیاهکل با فرماندار شهرستان

بماسبت هفته کارگر؛ دیدار رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیاهکل با فرماندار شهرستان
اسماعیل زاد رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان سیاهکل به مناسبت فرا رسیدن هفته کار و کارگر و به منظور ارائه گزارش اقدامات و عملکرد مرتبط با حوزه کار و کارگری با صوفی فرماندار سیاهکل دیدار و گزارشی از اقدامات صورت گرفته ارائه داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان: دوشنبه 8 اردیبهشت 99 اسماعیل زاد رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان سیاهکل به مناسبت فرا رسیدن هفته کار و کارگر و به منظور ارائه گزارش اقدامات و عملکرد مرتبط با حوزه کار و کارگری با صوفی فرماندار سیاهکل   دیدار و گزارشی از اقدامات صورت گرفته ارائه داد.

اسماعیل زاد در این نشست ضمن تبریک هفته کار و کارگر اعلام کرد باتوجه به بیکار شدن کارگران در دوره بیماری کرونا و راه اندازی سامانه ثبت بیمه بیکاری، تعداد ۲۲۴ نفر در این سامانه نام نویسی کرده و از این تعداد ۱۷۹ نفر مدارک خود را به اداره تحویل ‌داده اند. وی  همچنین در خصوص یارانه ها و نحوه پیگیری آن توسط همشهریان و نیز تسهیلات در نظر گرفته شده توسط دولت برای کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا توضیحاتی ارائه داد.

فرماندار سیاهکل نیز در این دیدار با تبریک هفته کار و کارگر  به جامعه کارگری و زحمتکش شهرستان سیاهکل که با تلاش شبانه روزی خود زمینه توسعه و آبادانی همه جانبه شهرستان را فراهم می آورند اظهار امیدواری کرد که در سال جاری که  به نام جهش تولید نام گذاری شده است و در راستای فرامین مقام معظم رهبری و سیاست های دولت تدبیر و امید با تلاش جامعه کار و کارگری، گام های بزرگ دیگری در راه توسعه، رونق، پیشرفت و کسب دستاوردهای عظیم اقتصادی برای ملت بزرگ ایران اسلامی برداشته شود.

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۸:۴۳
روابط عمومی اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی استان گیلان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید