بازدید مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان از شرکت داروسازی گیلا رانکو

بازدید مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان از شرکت داروسازی گیلا رانکو
همزمان با هفته کارگر علیزاده مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان به اتفاق هیات همراه از کارخانه داروسازی گیلا رانکو واقع در شهرک صنعتی رشت بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان: سه شنبه 9 اردیبهشت 1399 همزمان با هفته کارگر علیزاده مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان به اتفاق هیات همراه از کارخانه داروسازی گیلا رانکو واقع در شهرک صنعتی رشت بازدید کرد.

پیش از بازدید قسمت های مختلف کارخانه، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان در نشستی با مدیرعامل این شرکت حاضر شد.

علیزاده در این نشست، هفته کارگر را بهانه ای دانست برای ارج نهادن به زحمات این قشر عزیز و افزود: همواره گفته ام کارگران و کارفرمایان عناصر اصلی چرخه اقتصاد و تولید کشور هستند و دولت نیز همواره خود را در کنار تلاش گران این عرصه دانسته و از تمام ظرفیت های خود جهت تسهیل فرآیند تولید و بهبود وضعیت جامعه کارگری استفاده می کند.

مدیرکل در ادامه از مدیر عامل گیلا رانکو به جهت تغییر خط تولید کارخانه در شرایط بحرانی گسترش کرونا تشکر کرد و افزود : این کار ارزشمند شما و کلیه کارکنان کارخانه در شرایط بسیار حساس و خطرناک کرونا به جهت تامین کردن نیازهای مردم گیلان از مواد ضد عفونی کننده کمتر از مجاهدت در جبهه جنگ نبود.

سپس علیزاده و هیات همراه از قسمت هایی از کارخانه و روند تولید بازدید کردند.

گفتنی است شرکت داروسازی گیلارانکو با برند درمی در زمینه تولید محصولات دارویی و آرایشی بهداشتی از سال 67 تا کنون در حال فعالیت و هم اکنون با 53 نفر کارگر مشغول به کار است و در شرایط شیوع ویروس کرونا با عوض کردن خط تولید خود با تولید بیش از 500 هزار ژل ضدعفونی کننده کمک بزرگی به تولیدات مواد ضد عفونی در شرایط کرونا به مردم استان گیلان کرد.

۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۴:۴۷
روابط عمومی اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی گیلان |
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید