بازدید مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان از شرکت تولیدی توان تن خزر

علیزاده مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان به همراه حسین نژاد مدیرکل تامین اجتماعی استان گیلان و سایر مسئولین از شرکت تولیدی توان تن خزر واقع در شهرک صنعتی سفیدرود رشت بازدید کرد.
بازدید مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان از شرکت تولیدی توان تن خزر

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان: دوشنبه 8 اردیبهشت 99 علیزاده مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان به همراه حسین نژاد مدیرکل تامین اجتماعی استان گیلان و سایر مسئولین از شرکت تولیدی توان تن خزر واقع در شهرک صنعتی سفیدرود رشت بازدید کرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان، پیش از بازدید خط تولید، در نشستی با مدیر شرکت، ضمن خداقوت، از وی و کارکنان این واحد تولیدی به جهت تغییر خط تولید در زمان شیوع ویروس کرونا و تولید ماسک تقدیر و تشکر کرد.

وی با اشاره به تسهیلات حمایتی دولت از واحدهای تولیدی، ابراز داشت: واحدهای تولیدی که در این ایام علی‌رغم تمام مشکلات، فعالیت های خود را تعطیل نکرده‌اند، قطعا توسط دولت و دستگاه‌های متولی تحت حمایت قرار خواهند گرفت.

مدیرکل در ادامه به لزوم اجرای طرح کارورزی تاکید و این طرح را برای اشتغال جوانان تحصیل کرده استان گیلان بسیار حائز اهمیت دانست و از مدیر این واحدهای تولیدی خواست که به طور جدی پیگیر این طرح باشد تا در ادامه شاهد اشتغال جوانان استان گیلان باشیم.

شایان ذکر است شرکت تولیدی توان تن خزر از سال 1391 فعالیت خود را به جهت تولید ساپورتهای ارتوپدی آغاز نموده و هم اکنون 70 نوع تجهیزات پزشکی تولید می کند. گفتنی است این واحد تولیدی در شرایط بحرانی شیوع ویروس کرونا خط تولید خود را در راستای تولید ماسک قرار داد.

۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۱۳
روابط عمومی اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی استان گیلان |
کد خبر : ۲۰۰,۱۴۰
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید