برگزاری مسابقات شطرنج آنلاین به مناسبت هفته کارگر

به جهت سلامتی جامعه کار و تلاش مسابقات شطرنج آنلاین به مناسبت هفته کارگر روز پنج شنبه 11 اردیبهشت ساعت 15 الی 16/30 برگزار می شود.
برگزاری مسابقات شطرنج آنلاین به مناسبت هفته کارگر

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان، به جهت سلامتی جامعه کار و تلاش مسابقات شطرنج آنلاین به مناسبت هفته کارگر روز پنج شنبه 11 اردیبهشت ساعت 15 الی 16/30 برگزار می شود.

 این دوره از مسابقات که زیر نظر کیته شطرنج هیات ورزش کارگری استان گیلان برگزار می شود، دارای محدودیت زمانی 90 دقیقه است و هر بازی 3 دقیقه (بدون افزایش زمان) می باشد و به صورت رسمی (ریتد اینترنتی) برگزار می شود.

لازم به ذکر است این مسابقات بر روی ریتینگ اکانت کاریری بازیکن تأثیر گذار بوده و ثبت نام آن در سایت lichess.org است .

آیین نامه مسابقات :

1. تمامی بازیکنان دارای بیمه تامین اجتماعی با مهر اجباری و بازنشستگان (مستمری بگیران) تامین اجتماعی و فرزندان و همسران آنها مجاز به شرکت در این مسابقه می باشند.

2. هیات ورزش کارگری استان گیلان  با نظارت انجمن شطرنج کارگری استان، مسئول برگزاری این مسابقات است.

3. مسابقات دارای محدودیت زمانی ۹۰ دقیقه است و زمان هر بازی3  دقیقه (بدون افزایش زمان) می باشد.

4. زمان شروع مسابقه: پنجشنبه 11 اردیبهشت 1399، ساعت15 الی 16:30

5. مسابقات به صورت رسمی (ریتد اینترنتی) برگزار می شود و بر روی ریتینگ اکانت کاربری بازیکن تاثیرگذار است.

6. هر برد 2 امتیاز دارد، هر مساوی 1 امتیاز، و باخت هیچ امیتازی ندارد. اگر بازیکنی دو بازی را پشت سر هم ببرد . امتیاز دوبل برای آن بازیکن لحاظ می شود. که توسط یک تصویر شعله نشان داده میشود. بازی های بعدی ارزش امتیاز دوبل را حفظ خواهند کرد) حداکثر 4 امتیاز برای هر برد( تا اینکه موفق نشود یک بازی را ببرد. در آن حالت، هر برد 4 امتیاز، مساوی 2 امتیاز، و باخت هیچ امتیازی ندارد.

7. رده بندی بر اساس مجموع امتیازات کسب شده است. چنانچه 2 یا چند بازیکن مجموع امتیازات یکسانی کسب کنند. عملکرد بازیکنان به عنوان پوئن شکنی لحاظ می گردد.

8. در ابتدای مسابقه، بازیکنان با توجه به ریتینگشان قرعه کشی میشوند. به محض اینکه شما بازی را تمام کردید به اتاق انتظار می روید تا زمانی که به بازیکنی که رتبه نزدیک تری به شما دارد و بازیش تمام شده انداخته شوید. این فرایند در حداقل زمان ممکن انجام می شود، نکته متفاوت نسبت به مسابقات حضوری این است که زمان اتمام بازی شما تاثیرگذار است. پس هر چه سریع تر بازی خود را تمام کنید می توانید بازی بیشتری انجام داده و امتیاز بیشتری بگیرید.

9. برای اولین حرکت شما شمارش معکوس وجود دارد. عدم انجام حرکت در این مدت باعث می شود بازی را از دست بدهید.

10. در صورت تساوی تا 10 حرکت اول هیچ امتیازی به دو طرف داده نخواهد شد.

11. پس از اتمام مسابقات تمام بازی های نفرات برتر توسط تیم داوری بررسی خواهد شد و در صورتی که مشخص شود بازیکنی حتی در یک بازی از انجین های شطرنجی استفاده کرده باشد  نام آن بازیکن خاطی و متقلب به صورت علنی در کانال اعلام خواهد شد.

12. ورودیه این مسابقه رایگان است و به 3 نفر برترو نفر برتر بانوان تقدیرنامه، و به شرح زیر جایزه اهدا
می گردد.

جوایز:

نفر اول: 1.000.000  ریال

نفر دوم: 800.000 ریال

نفر سوم:700.000 ریال

نفر اول بانوان : 500.000 ریال

13. بازیکنان شرکت کننده موظف هستند هنگام ثبت نام، هویت واقعی، نسبت با بیمه گر اصلی، شناسه lichess  و تصویر دفترچه خود(برای فرزندان و همسران، تصویر دفترچه خود بازیکن به همراه تصویر دفترچه بیمه شده اصلی) را به شماره 09113843048 سرکار خانم خاطره عزیزی (رئیس انجمن شطرنج کارگری استان ) ارسال نمایند. پس از ارسال مشخصات، نحوه ورود به لینک مسابقات برای بازیکنان ارسال خواهد شد.

 

۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۴:۰۶
روابط عمومی اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی گیلان |
کد خبر : ۱۹۹,۳۱۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید