تقدیر مدیر ستاد اقامه نماز از مدیرکل و کارکنان تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان

تقدیر مدیر ستاد اقامه نماز از مدیرکل و کارکنان تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان
سید ابوطالب حجازی مشاور استاندار و مدیر ستاد اقامه نماز گیلان با اهدای لوح از علیزاده مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان و سایر کارکنان این اداره کل در امر ترویج و نشر فرهنگ نورانی نماز تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان: همایش تقدیر و تجلیل از دستگاه های برتر در امر ترویج و توسعه فرهنگ نماز در دفتر نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهر رشت و با حضور آیت الله فلاحتی، معاون استاندار و دیگر مدیران کل استانی برگزار و از ۲۴ دستگاه برتر در امر ترویج و توسعه فرهنگ نماز تجلیل بعمل آمد.

سید ابوطالب حجازی مشاور استاندار و مدیر ستاد اقامه نماز گیلان با اهدای لوح تقدیر از علیزاده مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان و سایر کارکنان این اداره کل به جهت تلاش های این اداره کل در راستای رهنمودها و فرامین مقام معظم رهبری (حفظه الله) در امر ترویج و نشر فرهنگ نورانی نماز تقدیر کرد.

رییس ستاد اقامه نماز گیلان خاطر نشان کرد : با بررسی و پایش عملکرد ۷۵ دستگاه اجرایی استان  ۲۴ دستگاه که عملکرد خوب و قابل دفاعی در زمینه ترویج فرهنگ نماز داشتند که قرار بود در اسفند ۹۸ مراسم تقدیر و تجلیل از آنان انجام شود و به خاطر شرایط به وجود آمده در استان و کشور  این مراسم  به فرودین ۹۹ تغییر زمان  داد.

در ادامه حجت الاسلام حجازی افزود : تاکنون بیش از ۴۰۰ دستگاه اجرائی شامل ادارات کل و شهرستانی مدارک و مستندات خود را در سامانه  سجاده بارگزاری نموده اند و در هفته های آتی بیش از صد نفر هیئت ارزیاب از دستگاه های اجرائی به بررسی و عملکرد و خود ارزیابی از دستگاه های خود خواهند پرداخت.

لوح تقدیر نماز

۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۴:۲۸
روابط عمومی اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی گیلان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید