تودیع و معارفه فرمانده پایگاه بسیج انصارالحسین اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان

تودیع و معارفه فرمانده پایگاه بسیج انصارالحسین اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان
شنبه 23 فروردین مراسم تودیع و معارفه فرمانده پایگاه بسیج اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی استان گیلان با حضور عباس علیزاده مدیرکل، سرهنگ پاسدار عباس حسینی رئیس سازمان بسیج کارمندان سپاه قدس گیلان، مدیران و سایر کارکنان اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد

  به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان گیلان: شنبه 23 فروردین 99 مراسم تودیع و معارفه فرمانده پایگاه بسیج اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان گیلان با حضور عباس علیزاده مدیرکل، سرهنگ پاسدار عباس حسینی رئیس سازمان بسیج کارمندان سپاه قدس گیلان، مدیران و سایر کارکنان اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان برگزار شد.در این مراسم عباس علیزاده ضمن تشکر از زحمات چندین ساله رامین چهره ای، طی حکمی از سوی سپاه پاسدارن برادر بسیجی سید نادر صفوی را به فرماندهی پایگاه بسیج انصارالحسین اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان منصوب کرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان در این جلسه ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، گفت: به فرمایش حضرت امام (ره) "بسیج مدرسه عشق و مکتب شاهدان و شهیدان گمنامی است که پیروانش بر گلدسته‏ های رفیع آن، اذان شهادت و رشادت سر داده ‏اند. بسیج میقات پابرهنگان و معراج اندیشه پاک اسلامی است که تربیت‏ یافتگان آن، نام و نشان در گمنامی و بی‏ نشانی گرفته ‏اند. بسیج لشکر مخلص خداست که دفتر تشکل آن را همه مجاهدان از اولین تا آخرین امضا نموده ‏اند."

امام با این سخن مسئولیت بزرگی را به ما گوش زد کرد. بسیج یک گفتمان است، بسیج یک تفکر است، بسیج به این معنا نیست که فقط در عضویت یک نهاد باشیم، بلکه بسج آن تفکری است که در جهت خدمت به اهداف مقدس اسلام و انقلاب اسلامی باشد.

علیزاده با توجه به حضور موثر همکاران اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان در مقاطع حساس، افزود: همکاران و مجموعه اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی درتمام رده ها، بسیجی وار و با جدیدیت تمام در راه خدمت بی منت برای مردم عزیزمان مشغول به کار هستند و با توجه به فرموده مقام معظم رهبری، بسیجیان باید در وسط میدان باشند تا مردم از فضیلت هایشان برخوردار شوند که این امر در اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان تبلور یافته است و خدماتی که در این اداره به مردم ارائه می شود نشانگر همدلی همکاران در جهت اهداف نظاممقدسجمهوری اسلامی است.

مدیرکل با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری، افزود: به تعبیر مقام معظم رهبری وفادارترین قشر جامعه کارگران عزیز هستند و با توجه به وظایفی که وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حوزه خدمات به این قشر زحمتکش از جامعه کار و تلاش دارد،همیشه جزء دستگاه هایی است که در خط مقدم نبرد اقتصادی حضور دارد.

وی با اشاره به نقش موثر سپاه پاسداران و برادران بسیجی افزود: اگر همراهی و همکاری مجموعه عزیزان سپاه پاسداران نبود، نمی توانستیم بر مشکلات غلبه کنیم. بخش اعظمی از مشکلاتی که وجود دارد با حضور فعال سپاه و بسیجیان حل می شود و امیدوارم همراهی این عزیزان بیشتر شود و ما بتوانیم خدمات بیشتری به مردم ارائه کنیم.

در ادامه سرهنگ پاسدار عباس حسینی به نقش پر رنگ بسیجیاندر عرصه های مختلف به ویژه در مدیریت بحران کرونا و همچنین مشکلات اقتصادی پس از آناشاره کرد و خواستار بصیرت هر چه بیشتر مردم جامعه به ویژه کارمندان در مواقع حساس شد.

در پایان با تشکر از فرزاد ارمغانبه جهت سرپرستی پایگاه بسیج،با لوح تقدیر از زحمات رامین چهره‌ای مسئول سابقپایگاه بسیج انصارالحسین اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان تقدیر شد و سید نادر صفوی بهفرماندهی این پایگاه بسیج منصوب شد.

۲۳ فروردین ۱۳۹۹ ۱۴:۳۵
روابط عمومی اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی استان گیلان |
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید