بازدید مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی از کارخانه پگاه گیلان

بازدید مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی از کارخانه پگاه گیلان
شنبه 19 فروردین عباس علیزاده مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان گیلان از کارخانه پگاه گیلان در شهر صنعتی رشت بازدید به عمل آورد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان: سه شنبه 19 فروردین عباس علیزاده مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان گیلان از کارخانه پگاه گیلان در شهر صنعتی رشت بازدید به عمل آورد.

علیزاده با تشکر از زحمات شبانه روزی مدیران و کارگران این واحدهای تولیدی به جهت پیشرو بودن در مبارزه با کرونا، افزود : با توجه به شیوع ویروس کرونا و همچنین نیاز روز مواد لبنی استان، این شرکت توانست به هر دو مقوله سلامت و تولید برسد که این امور با تلاش مدیران لایق و کارگران زحمتکش این واحد تولیدی رقم خورد.

وی ضمن تاکید به تولیدات فراورده های لبنی در استان گیلان، گفت: باید روستاییان را اولا تشویق کنیم تا در روستا بمانند ثانیا دامداری سنتی نیز به دامداری صنعتی تبدیل شود تا درآینده بتوانیم از نظر تولید شیر و فراوده های لبنی خودکفا شویم. وی مجموعه اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی را حامی واحدهای تولیدی و کارگران دانست و خاطر نشان کرد برای رفع موانع تولید و پیش برد امر تولید از هیچ تلاش و حمایتی فروگذار نخواهیم کرد.

مدیرکل به لزوم اجرای طرح کارورزی تاکید و این طرح را برای اشتغال جوانان تحصیل کرده استان گیلان بسیار حائز اهمیت دانست و از مدیران این واحدهای تولیدی خواست که به طور جدی پیگیر این طرح باشند تا در ادامه شاهد اشتغال جوانان استان گیلان باشیم.

وی همچنین در تشریح این طرح افزود: واحدهای تولیدی می توانند به ازای دو نیرو، یک نیرو به عنوان کارورز به کارگیری نمایند و طی چهار ماه آنها را برای ورود به بازار کار و همچنین به جهت کسب تجربه آماده نمایند و هیچ هزینه ای نیز متحمل نشوند و اگر این افراد را بعد از چهار ماه جذب نمایند بیمه آنها توسط وزارت تعاون به مدت بیست ماه پرداخت خواهد شد.

شرکت تولیدی پگاه با تعداد 220 پرسنل در زمینه تولید شیر و فراورده های لبنی در شهر صنعتی رشت فعالیت می کند. این شرکت تولیدی در جهت صیانت از کارگران و مقابله با ویروس کرونا جزء واحدهای تولیدی پیشرو استان گیلان بود.   

۱۹ فروردین ۱۳۹۹ ۱۵:۱۳
روابط عمومی اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی گیلان |
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید