بازدید مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان از کارخانه تولید مواد ضدعفونی نیوساد

بازدید مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان از کارخانه تولید مواد ضدعفونی نیوساد
سه شنبه 20 اسفند 98 علیزاده مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان به همراه پهلوان یلی مدیر امور اجتماعی اداره کل و پورحیدری رئیس بسیج کارگری استان گیلان به جهت بررسی روند تولید از کارخانه نیوساد واقع در شهرک صنعتی رشت بازدید به عمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان:  سه شنبه 20 اسفند 98 علیزاده مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان به همراه پهلوان یلی مدیر امور اجتماعی اداره کل و پورحیدری رئیس بسیج کارگری استان گیلان به جهت بررسی روند تولید از کارخانه نیوساد واقع در شهرک صنعتی رشت بازدید به عمل آوردند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان در نشستی قبل از بازدید خط تولید با مدیر داخلی این شرکت، ابراز داشت : با توجه به نیاز چند برابری بازار نسبت به گذشته و همچنین تلاش های شبانه روزی و چند شیفت شدن شرکت شما، اینجانب بر خود وظیفه می دانم تا قبل از هر چیز از زحمات شما و کارگران عزیز این واحد صنعتی تشکر نمایم.

وی با اشاره به نیاز مردم به وسایل ضدعفونی، افزود : در این شرایط، باید مدیریت بحران در راس امور قرار گیرد و وظیفه همه مسئولین کمک به جهت تامین مواد اولیه واحدهای تولیدی است که در خط مقدم جهاد برای مقابله با ویروس کرونا قرار دارند.

در پایان مشکلات این واحد تولیدی مطرح و پیرامون حل این مشکلات بحث و گفتگو شد.

شایان ذکر است گروه تولیدی صامت تک خزر با برند نیوساد در سال 1382 در شهرصنعتی رشت فعالیت خود را به جهت تولید لوازم آرایشی و بهداشتی آغاز نموده و هم اکنون جهت کمک به مقابله با ویروس کرونا خط تولید خود را بصورت کامل در راستای تولید مواد ضدعفونی فعال کرده است.

۲۰ اسفند ۱۳۹۸ ۱۴:۳۶
روابط عمومی اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی گیلان |
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید