برگزاری جلسه شورای اداری با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان

برگزاری جلسه شورای اداری با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان
جلسه شورای اداری با حضور عباس علیزاده مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان و مدیران ستادی و روسای ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان ها به جهت بررسی ارزیابی عملکرد ادارات شهرستانی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان: پنج شنبه ۱ اسفند ۹۸ جلسه شورای اداری با حضور عباس علیزاده مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان و مدیران ستادی و روسای ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان ها به جهت بررسی ارزیابی عملکرد ادارات شهرستانی برگزار شد.

 مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان در ابتدا ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مدیران و روسای اداراتی که تودیع شده اند، برای مدیران و روسای اداراتی که به تازگی معارفه و شروع به کار نموده اند، آرزوی موفقیت کرد.

پس از آن بررسی عملکرد ۱۰ ماهه سال 98 در دستورکار جلسه شورای اداری قرار گرفت که مدیر کل نسبت به تبین برنامه های سازمانی اداره کل پرداخت.

وی به اهمیت برنامه های وزارتی که به صورت برشی استانی و شهرستانی صورت می پذیرد، افزود : توجه ویژه به شرکت های تعاونی از جمله تشکیل و نظارت شرکت تعاونی توسعه و عمران و همچنین برنامه هایی که در حوزه اشتغال ، تعاون، روابط کار و امور اجتماعی می باشد را از وظایف مهم و اساسی اداره کل اعلام و خواستار توجه جدی روسای ادارات در جهت تحقق برنامه های ابلاغی شد.

شایان ذکر است پس از صحبت های مدیرکل و توضیحات هریک از معاونین، روسای ادارات شهرستانی به نقاط قوت و ضعف، چالش ها و راهکارهای عملیاتی جهت هرچه بهتر شدن انجام وظایف سازمانی ادارات خود به بحث و گفتگو پرداختند.

۱ اسفند ۱۳۹۸ ۱۴:۲۰
روابط عمومی اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی گیلان |
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید