برگزاری جلسه امور اداری با حضور علیجانی در آستانه اشرفیه

برگزاری جلسه امور اداری با حضور علیجانی در آستانه اشرفیه
دوشنبه 28 بهمن 98 جلسه امور اداری با حضور علیجانی رییس ، محمودی معاون و سایر کارکنان اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان آستانه اشرفیه در این اداره برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان: دوشنبه 28 بهمن 98 جلسه امور اداری با حضور علیجانی رییس ، محمودی معاون و سایر کارکنان اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان آستانه اشرفیه در این اداره برگزار شد.

در ابتدای جلسه علیجانی از حاضرین به جهت تلاش جمعی در خصوص آمار و عملکرد مناسب این اداره نسبت به سایر ادارات استان تقدیر و تشکر کرد و خواستار جدیت بیشتر  در انجام امور محوله جهت دست یابی به اهداف مجموعه شد.

سپس محمودی در راستای اجرای هر چه بهتر امور فرهنگی با تهیه بروشور از کلیه همکاران حاضر در جلسه دعوت کرد تا در صورت امکان سرپرستی تعدادی از کودکان بد سرپرست یا بی سرپرست را بر عهده بگیرند و در این امر جهادی و خدا پسندانه شریک باشند، که این پیشنهاد مورد استقبال حاضرین قرار گرفت.

در ادامه هر یک از کارکنان به بیان پیشنهادات و نقطه نظرات خود جهت انجام بهتر فعالیت های مجموعه و خدمت رسانی شایسته به مردم شهرستان پرداختند.

 

۳۰ بهمن ۱۳۹۸ ۱۱:۵۸
روابط عمومی اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی گیلان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید