بازدید و بررسی مدیرکل از روند تولید در شرکت بازیابان شهرستان رشت

بازدید و بررسی مدیرکل از روند تولید در شرکت بازیابان شهرستان رشت
علیزاده مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان به همراه ابراهیمیان مدیر روابط کار استان و شعبان پناه رییس اداره بازرسی مدیریت تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان رشت به جهت بررسی روند تولید و وضعیت موجود از شرکت تولیدی بازیابان شهرستان رشت بازدید به عمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان: دوشنبه 28 بهمن 98 علیزاده مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان به همراه ابراهیمیان مدیر روابط کار استان و شعبان پناه رییس اداره بازرسی مدیریت تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان رشت به جهت بررسی روند تولید و وضعیت موجود از شرکت تولیدی بازیابان شهرستان رشت بازدید به عمل آوردند.

علیزاده پیش از بازدید در نشست صمیمی با مدیرعامل این شرکت از زحمات وی و کارکنان شرکت بازیابان که در شرایط سخت تحریم و وضعیت اقتصادی  کنونی کشور  با تولید محصولات گوناگون فعالیت دارند تقدیر و تشکر کرد و افزود: بی شک خداوند متعال این تلاش ها را نادیده نگرفته و شما  تلاش گران عرصه تولید را که سبب بهبود معیشت کارگران می شوید از عنایات خود بهره مند می کند.

وی هدف از بازدید واحدهای تولیدی را بررسی مشکلات و موانع پیش روی تولید دانست و افزود : بارها گفته ام ما به عنوان نمایندگان دولت باید در شرایط کنونی در کنار زحمت کشان عرصه تلاش و تولید بایستیم و با تعامل و هم دلی بیشتر در جهت رفع مشکلات و هموار کردن مسیر برای این عزیزان بکوشیم.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان با اشاره به بازرسان حوزه روابط کار تصریح کرد: بازدید و بررسی بازرسان از کارگاه های تولیدی تنها به جهت اطمینان از شرایط ایمنی و بهداشت محیط کار برای سلامت و حفظ جان کارگران عزیز است و نباید به منزله ایجاد مانع در راه تولید تلقی شود. وی همچنین در خصوص شکایات بین کارگران و کارفرمایان در مراجع حل اختلاف و هیات های تشخیص گفت : باید با در نظر گرفتن حقوق قانونی هر دو طرف، با انعطاف عمل کرده تا فضای کار و تولید را از هرگونه تنش دور نماییم.

در ادامه علیزاده با تشریح طرح کارورزی و مشوق های بیمه ای در نظر گرفته شده در این طرح ، خواستار توجه و استفاده مدیر عامل شرکت بازیابان از مزایای این طرح شد.

در پایان علیزاده و هیات همراه از قسمت های مختلف خطوط تولید و محصولات این شرکت بازدید کردند.

گفتنی است شرکت بازیابان فعالیت خود را از سال ۱۳۷۱ آغاز و در حال حاضر با حدود ۶۰ نفر بیمه شده به فعالیت خود ادامه می دهد که محرر مدیر عامل این شرکت از طرح توسعه و ایجاد اشتغال برای ۳۵ نفر در آینده نزدیک خبر داد.

محصولات این شرکت شامل پارچه های رو مبلی، نخ های فانتزی ،فرش های فانتزی (گبه دورو) و سجاده است که به کشورهایی همچون مکزیک،قزاقزستان،برزیل و عراق صادر می شوند.

۲۸ بهمن ۱۳۹۸ ۱۵:۴۷
روابط عمومی اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی گیلان |
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید