برگزاری مسابقات فرهنگی، ورزشی به مناسبت دهه مبارک فجر و پیروزی انقلاب اسلامی در شهرستان رشت

برگزاری مسابقات فرهنگی، ورزشی به مناسبت دهه مبارک فجر و پیروزی انقلاب اسلامی در شهرستان رشت
روز های شنبه و یکشنبه 19 و 20بهمن 98 به مناسبت دهه مبارک فجر مسابقه ورزشی پرتاب دارت و جشنواره غذا به جهت گرامیداشت این ایام و افزایش نشاط کارکنان؛ با حضور مدیرکل و همکاران مدیریت تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان رشت در اداره این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان گیلان : روز های شنبه و یکشنبه  19 و 20بهمن 98 به مناسبت دهه مبارک فجر مسابقه ورزشی پرتاب دارت و جشنواره غذا به جهت گرامیداشت این ایام و افزایش نشاط کارکنان؛ با حضور مدیرکل و همکاران مدیریت تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان رشت در اداره این شهرستان برگزار شد.

شایان ذکر است مسابقات دارت در دو بخش بانوان و آقایان برگزار که در پایان "قلی پور" در بخش آقایان و "نیکپور" در بخش بانوان به مقام اول این مسابقات دست یافتند.

در بخش جشنواره غذاهای محلی نیز که با حضور علیزاده مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان برگزار شد ؛ تعدادی از بانوان اداره شهرستان رشت به طبخ غذاهای محلی پرداختند و سایر کارکنان در جمعی صمیمی در کنار خانواده ها به دستپخت  همکاران خود امتیاز داده و در پایان به همکارانی که بیشترین امتیاز را کسب کرده بودند جوایزی اهدا شد.


ثقص
ثصثصثص
23ث2

۲۴ بهمن ۱۳۹۸ ۰۷:۴۸
روابط عمومی اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی گیلان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید