افتتاح چند پروژه عمرانی و ویزیت رایگان خدمات پزشکی در روستای شولم فومن

افتتاح چند پروژه عمرانی و ویزیت رایگان خدمات پزشکی در روستای شولم فومن
در دومین روز از دهه مبارک فجر پروژه آسفالت معابر شهری ماکلوان،پست بازرسی اداره منابع طبیعی شهرستان در روستای زیده، در روستای توسه کله آلیان بخش سردارجنگل، پل این روستا با حضور رسائی رئیس اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان فومن به همراه دیگر مسئولین و روسای ادارات افتتاح شد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان : یکشنبه 13 بهمن 98 در دومین روز از دهه مبارک فجر پروژه آسفالت معابر شهری ماکلوان،پست بازرسی اداره منابع طبیعی شهرستان در روستای زیده، در روستای توسه کله آلیان بخش سردارجنگل، پل این روستا با حضور رسائی رئیس اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان فومن به همراه دیگر مسئولین و روسای ادارات افتتاح شد.

گفتنی است یکی دیگر از برنامه ها دردومین روز از دهه فجر ویزیت رایگان و ارائه خدمات پزشکی در روستای شولم بود.

در این برنامه که شامل هفت بخش از جمله ویزیت دندانپزشکی، زنان، مشاوره، تغذیه و عمومی بود، روستاییان از خدمات رایگان پزشکی از جمله ویزیت دهان و دندان، تست فشار خون، مشاوره و تغذیه بهره مند شدند.

در دومین روز از دهه مبارک فجر پروژه آسفالت معابر شهری ماکلوان،پست بازرسی اداره منابع طبیعی شهرستان در روستای زیده، در روستای توسه کله آلیان بخش سردارجنگل، پل این روستا با حضور رسائی رئیس اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان فومن به همراه دیگر مسئ

۱۹ بهمن ۱۳۹۸ ۰۹:۰۰
روابط عمومی اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی گیلان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید