جلسه توجیهی طرح کارورزی در آستانه اشرفیه با حضور کارفرمایان

جلسه توجیهی طرح کارورزی در آستانه اشرفیه با حضور کارفرمایان
جلسه طرح کارورزی با حضور علیجانی رییس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی آستانه اشرفیه ، کریمی کارشناس امور اشتغال این اداره و جمعی از کارفرمایان شهرستان در محل اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان آستانه اشرفیه برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان گیلان: سه شنبه 8 بهمن 98 جلسه طرح کارورزی با حضور علیجانی رییس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی آستانه اشرفیه ، کریمی کارشناس امور اشتغال این اداره و جمعی از کارفرمایان شهرستان در محل اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان آستانه اشرفیه برگزار شد.

ابتدا علیجانی با اشاره به مزایای طرح کارورزی گفت: این طرح برای تحقق بخشیدن به شعار سال مبنی بر رونق تولید، کمک شایان ذکری برای کارفرمایان است و همچنین در همین راستا به جهت شناسایی نیروهای جوان و مستعد راه را برای کارفرمایان هموار می کند.

وی از حاضرین جلسه خواست جهت بهره مندی از مزایای طرح مذکور که منجر به بهبود شرایط کسب و کار می شود از تمام ظرفیت‌های خود استفاده کرده و همچنین بر اهمیت اطلاع رسانی در این زمینه تاکید کرد.

در ادامه هر یک از کارفرمایان حاضر در جلسه به بحث و گفتگو در خصوص قوانین و چگونگی اجرای این طرح پرداختند.

در پایان کریمی نیز ضمن پاسخ به سوالات و تشریح طرح کارورزی از آمادگی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان آستانه جهت همکاری و تسهیل در روند اجرای این طرح خبر داد.

65

۱۰ بهمن ۱۳۹۸ ۱۳:۵۲
روابط عمومی اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی گیلان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید