جلسه بررسی تسهیلات مشاغل خانگی در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان

جلسه بررسی تسهیلات مشاغل خانگی  در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان
جلسه تسهیلات مشاغل خانگی با حضور سلمان نژاد مدیر اشتغال و کارآفرینی استان گیلان و نمایندگان بانکهای عامل(رفاه و توسعه تعاون ) ودستگاه های اجرایی صادر کننده مجوز (صنعت،معدن و تجارت،جهاد کشاورزی، میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و فرهنگ و ارشاد اسلامی) در اداره کل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان : چهارشنبه 25 دی 98  جلسه ای در خصوص تسهیلات مشاغل خانگی با حضور سلمان نژاد مدیر اشتغال و کارآفرینی استان گیلان و نمایندگان بانک های عامل(رفاه و توسعه تعاون ) و دستگاه های اجرایی صادر کننده مجوز (صنعت، معدن و تجارت، جهاد کشاورزی، میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و فرهنگ و ارشاد اسلامی) در اداره کل برگزار شد.

سلمان نژاد مدیر اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص جذب اعتبارات تخصیصی استان در زمینه مشاغل خانگی از نمایندگان دستگاه های اجرایی و بانک های عامل چهت همکاری با این اداره کل و دبیرخانه کارگروه تشکر و قدردانی کرد و خواستار در اولویت قراردادن  و معرفی طرح های پشتیبان مشاغل خانگی برای جذب باقیمانده تسهیلات شد. 

در ادامه جلسه در خصوص ارائه گزارش بانک عامل در زمینه پرداخت باقیمانده تسهیلات مشاغل خانگی سال 1398و ارائه طرح های جدید دستگاه های صادر کننده مجوز مشاغل خانگی بحث و گفتگو شد.

بانک های عامل و دستگاه های اجرایی نیز به ارایه گزارشدر خصوص عملکرد سال 98 خود در زمینه مشاغل خانگی و آمار پرداخت تسهیلات پرداختند.

 

۲۶ دی ۱۳۹۸ ۱۲:۱۵
روابط عمومی اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی گیلان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید