ارزیابی عملکرد ادارات تابعه در تحقق برنامه تشکیل تعاونی با حضور مدیرکل

ارزیابی عملکرد ادارات تابعه در تحقق برنامه تشکیل تعاونی با حضور مدیرکل
جلسه ارزیابی عملکرد ادارات تابعه در تحقق برنامه تشکیل تعاونی و وضعیت بهره برداری از سامانه هوشمند تعاون با حضور علیزاده مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان در محل این اداره کل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان :یکشنبه 22 دی ماه 98 جلسه ارزیابی عملکرد ادارات تابعه در تحقق برنامه تشکیل تعاونی و وضعیت بهره برداری از سامانه هوشمند تعاون با حضور علیزاده مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان در محل این اداره کل برگزار شد.

در این جلسه علیزاده با اشاره به اهداف تجمیع سامانه های متعدد بخش تعاون در یک سامانه جامع ، شفافیت را از مهمترین دستاورد های آن برشمرد و با اشاره به سهولت کار از طریق سامانه مذکور تصریح کرد : ادارات شهرستان ها باید تلاش کنند تا متقاضیان تشکیل تعاونی در کمترین زمان و به بهترین نحو امور خود را از طریق سامانه جامع هوشمند بخش تعاون انجام دهند.

مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان با اشاره به تاکید معاون امور تعاون وزارت متبوع ، از همه روسا و رابطین شهرستانی خواست تا نسبت به جبران و تحقق برنامه تشکیل تعاونی تا پایان بهمن ماه سال جاری اقدام کنند.

در این نشست که مدیر تعاون اداره کل ، روسای ادارات ستادی و رابطین تشکیل تعاونی در شهرستان ها نیز حضور داشتند مقرر شد جهت تحقق برنامه های ابلاغی ، جلسات ترویجی با ادارات ذیربط از جمله شیلات ، گردشگری و جهاد کشاورزی برگزار و نسبت به تشکیل تعاونی های تامین نیاز اقدام شود.

شایان ذکر است : تشکیل تعاونی برای توان یابان و معلولان در چارچوب تفاهم نامه سازمان بهزیستی و تشکیل تعاونی تامین نیاز برای طرح های کوچک روستایی از دیگر مصوبات این جلسه بود.

ارزیابی عملکرد ادارات تابعه در تحقق برنامه تشکیل تعاونی با حضور مدیرکل (1)  ارزیابی عملکرد ادارات تابعه در تحقق برنامه تشکیل تعاونی با حضور مدیرکل (1)


۲۳ دی ۱۳۹۸ ۱۳:۴۴
روابط عمومی اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی گیلان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید