برای نخستین بار در کشور ؛ دوره های آموزشی ویژه نصابان فیبر نوری در استان گیلان

برای نخستین بار در کشور ؛ دوره های آموزشی ویژه نصابان فیبر نوری در استان گیلان
مراسم افتتاحیه دوره های آموزشی ویژه نصابان فیبرنوری برای نخستین بار درکشور با همکاری اداره کل آموزش فنی و حرفه ای و مخابرات در سازمان فنی و حرفه ای استان گیلان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان ، روز چهارشنبه مورخ 18 دی ٩٨ مراسم افتتاحیه دوره های آموزشی ویژه نصابان فیبرنوری برای نخستین بار درکشور با همکاری اداره کل آموزش فنی و حرفه ای و مخابرات در سازمان فنی و حرفه ای استان گیلان برگزار شد.

این مراسم با حضور عباس علیزاده مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی ، سعید زاهدی مدیرکل فناوری اطلاعات استانداری ، علیرضا پارسایی مدیرعامل مخابرات گیلان و محمد حسینی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گیلان برگزار شد.

این تفاهمنامه با هدف توسعه مهارت آموزی در حوزه فناوری ارتباطات و اطلاعات و همچنین افزایش ظرفیت کارآفرینی و اشتغال جوانان استان منعقد شده که در این راستا، آموزش 500 نفر نصاب فیبر نوری در استان هدف قرار گرفته است.

 دوره آموزشی نیز بر اساس تفاهمنامه فنی و حرفه ای با شرکت مخابرات گیلان در حال برگزاری است که شرکت کنندگان در این دوره آموزشی با فراهم بودن تجهیزات لازم، زیر نظر مربیان آموزش فنی و حرفه ای و مخابرات گیلان آموزش می بینند.

شایان ذکر است در انتهای این مراسم نیز پس ار امضای تفاهمنامه، مسئولان حاضر در جلسه از فضای کارگاه آموزشی، تجهیزات مربوط به دوره آموزشی بازدید کردند.

 3  4

۱۹ دی ۱۳۹۸ ۰۹:۴۱
روابط عمومی اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی گیلان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید