دومین جلسه مجمع سلامت شهرستان فومن با حضور رسائی

دومین جلسه مجمع سلامت شهرستان فومن با حضور رسائی
دومین جلسه مجمع سلامت شهرستان فومن با حضور محسنی فرماندار فومن، رسائی رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی فومن و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی در فرمانداری فومن برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان : چهارشنبه 11دی  98 دومین جلسه مجمع سلامت شهرستان فومن با حضور محسنی فرماندار فومن، رسائی رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی فومن و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی در فرمانداری فومن برگزار شد.

محمدرضا محسنی نماینده عالی دولت در شهرستان فومن در این نشست به اهمیت سلامت ملی وتوجه به سلامت فردی و اجتماعی تاکید کرده است.

فرماندار فومن با بیان اینکه اهتمام دولت بر اجتماعی کردن حوزه سلامت است، افزود: علی رغم وجود تحریمها اراده خدمات بهداشتی و درمانی به مردم یکی از راهبردهای اصلی دولت است.

وی در ادامه یادآور شد: اجتماعی کردن سلامت یعنی اینکه تمام دستگاه‌ها در ارائه خدمات در حوزه‌های بهداشتی و درمانی با یکدیگر همپوشانی داشته باشند.

نوروزی معاون فنی معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان در اظهارات خود با اشاره به پایان موج اول آنفولانزا گفت: در شهرستان فومن مورد فوتی نداشتیم و این بیماری افراد در معرض خطر و دچار بیماری نقص ایمنی را تهدید می‌کند و با استراحت، مصرف دارو و مایعات به راحتی قابل درمان است.

نوروزی با بیان اینکه از اواخر دی ماه و ابتدای بهمن موج دوم آنفولانزا آغاز می‌شود، افزود: مراکز بهداشت و بیمارستان آمادگی کامل دارند و دارو نیز به اندازه کافی موجود است.

دکتر یکتا رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان فومن با بیان اینکه اجتماعی سازی سلامت همواره توجه و در دستور کار بوده است، یادآور شد: پیشگیری مقدم بر درمان یکی از شعارهای کلیدی وزارت بهداشت است.

۱۲ دی ۱۳۹۸ ۱۱:۳۷
روابط عمومی اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی گیلان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید