ایجاد بستر مناسب جهت اشتغال مجدد مقرری بگیران بیمه بیکاری در استان گیلان

ایجاد بستر مناسب جهت اشتغال مجدد مقرری بگیران بیمه بیکاری در استان گیلان
برگزاری جلسه مشترک به منظور بررسی و ارایه راه کارهای مناسب در خصوص معرفی مقرری بگیران بیمه بیکاری به سازمان آموزش فنی حرفه ای به ریاست علی ابراهیمیان مدیر روابط کار استان گیلان در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان

 به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان : چهارشنبه 11 دی ماه 98 جلسه مشترکی به منظور بررسی و ارایه راه کارهای مناسب درخصوص معرفی مقرری بگیران بیمه بیکاری به سازمان آموزش فنی حرفه ای به ریاست علی ابراهیمیان  مدیر روابط کار استان گیلان در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان برگزار شد.

ابراهیمیان با اشاره به اهمیت ایجاد اشتغال مجدد مقرری بگیران بیمه بیکاری گفت: باید زمینه افزایش مهارت و تجربه را که لازمه کسب و کار است برای مقرری بگیران فراهم کنیم.

وی سازمان آموزش فنی حرفه ای را متولی مهارت آموزی دانست و افزود: تعامل این سازمان با اداره حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری استان گیلان کمک شایانی برای ایجاد اشتغال مجدد مقرری بگیران می کند که این  همکاری باید بیشتر از گذشته ادامه یابد.

سپس در خصوص ضرورت معرفی مقرری بگیران جهت طی دوره آموزشی در سازمان آموزش فنی و حرفه ای به منظور اشتغال مجدد و سیاست های پیش بینی شده دراین مورد بحث و تبادل نظر شد.

گفتنی است محمود شاکری رییس اداره حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری استان گیلان، حسن احتسابی رییس اداره روابط کار استان گیلان، علی لقمانی مدیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان رشت و نمایندگان سازمان آموزش فنی و حرفه ای و اداره کل  تامین اجتماعی استان گیلان از دیگر حاضرین این نشست بودند.

ایجاد بستر مناسب جهت اشتغال مجدد مقرری بگیران بیمه بیکاری در استان گیلان (2)

۱۳ دی ۱۳۹۸ ۱۰:۴۷
روابط عمومی اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی گیلان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید