آغاز ثبت نام جامعه کارگری و کارفرمایی در سامانه جامع روابط کار

آغاز ثبت نام جامعه کارگری و کارفرمایی در سامانه جامع روابط کار
حسن احتسابی رئیس روابط کار استان گیلان : ثبت نام جامعه کارگری و کارفرمایی در سامانه جامع روابط کار از طریق دفاتر پیشخوان دولت در سطح استان گیلان آغاز شده است . در این سامانه حدود ۳۰ خدمت در حوزه روابط کار هم برای کارگران و هم برای کارفرمایان پیش بینی شده که در فاز نخست دو زیرسامانه «ثبت الکترونیکی دادخواست کارگران» و «ثبت قراردادهای نیروی کار توسط کارفرمایان» راه اندازی می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان : حسن احتسابی رئیس روابط کار استان گیلان با اعلام آغاز ثبت نام جامعه کارگری و کارفرمایی در سامانه جامع روابط کار گفت : ثبت نام جامعه کارگری و کارفرمایی در سامانه جامع روابط کار از طریق دفاتر پیشخوان دولت در سطح استان گیلان آغاز شده است . در این سامانه حدود ۳۰ خدمت در حوزه روابط کار هم برای کارگران و هم برای کارفرمایان پیش بینی شده که در فاز نخست دو زیرسامانه «ثبت الکترونیکی دادخواست کارگران» و «ثبت قراردادهای نیروی کار توسط کارفرمایان» راه اندازی می شود.

کارگران و کارفرمایان باید فقط برای یکبار با در دست داشتن مدارک هویتی به دفاتر پیشخوان دولت مراجعه و پس ازتشکیل پرونده نسبت به دریافت نام کاربری و رمز عبور منحصر به فرد خود اقدام کنند. تعرفه ثبت نام در این سامانه برای کارگران و کارفرمایان حسب اعلام رئیس انجمن صنفی دفاتر پیشخوان خدمات دولت استان گیلان ۵ هزار تومان تعیین شده است.

روند ثبت نام و مدارک لازم جهت احراز هویت:

گام اول- مراجعه به دفاتر پیشخوان دولت با در دست داشتن مدارک زیر:

الف-کارگران و اشخاص مستقل: کارت ملی و کارت پایان خدمت. کد فراگیر اتباع برای کارگران اتباع بیگانه.

ب- کارفرمایان حقیقی: کارت ملی، کارت پایان خدمت وگواهی جواز کسب.

ج- کارفرمایان حقوقی: کارت ملی و آخرین روزنامه رسمی ثبت شرکت.

گام دوم- ثبت اطلاعات در دفاتر پیشخوان دولت و دریافت رمز عبور سامانه از طریق پیامک.

نشانی سامانه جامع روابط کار:

SRKAR.IR

SRKAR.MCLS.GOV.IR

۱۴ دی ۱۳۹۸ ۱۰:۱۵
روابط عمومی اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی گیلان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید