جلسه شورای مبارزه با مواد مخدر و کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز در شهرستان تالش

جلسه شورای مبارزه با مواد مخدر و کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز در شهرستان تالش
جلسه ستاد اقتصاد جلسه شورای مبارزه با مواد مخدر و کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان تالش به ریاست مهدوی و با حضور باکرم نماینده اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی تالش در فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان : سه شنبه 10 دی 98 جلسه ستاد اقتصاد جلسه شورای مبارزه با مواد مخدر و کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان تالش به ریاست مهدوی و با حضور باکرم نماینده اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی تالش در فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

مهدوی اعتیاد و شیوع مواد مخدر را در زمینه سازی مشکلات فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی به عنوان یک تهدید برای کشور دانست و افزود :مبارزه با مواد مخدر باید در راًس همه برنامه ها قرار گیرد و تحقق این امر با توجه به ابعاد گسترده آن نیازمند مشارکت و جدیت همه دستگاه ها و اقشار مختلف مردم است.

وی خاطر نشان کرد : یکی از اقدمات دولت تدبیر و امید در این حوزه ،فرهنگی و اجتماعی کردن مبارزه با مواد مخدر بوده است چرا که معضل اعتیاد تبدیل  به یک دغدغه مهم و اساسی برای مسئولین و مردم شده است و پیشگیری و مبارزه با اعتیاد اگر به صورت مردمی انجام شود اثرات مثبت تری خواهد داشت.

شایان ذکر است باکرم که به نمایندگی از اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی در این جلسه حضور داشت، افزایش میزان آگاهی مردم از آثار مخرب اعتیاد را از راه های موثر در مبارزه با مواد مخدر دانست و تحقق این امر را در گروی برگزاری و تداوم دوره های آموزشی بیان کرد.

                                             

۱۲ دی ۱۳۹۸ ۱۳:۴۸
روابط عمومی اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی گیلان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید