برگزاری جلسه شورای مسکن باحضور روشن در شهرستان ماسال

برگزاری جلسه شورای مسکن باحضور روشن در شهرستان ماسال
جلسه شورای مسکن شهرستان ماسال به ریاست صفری معاون فرماندار و با حضور معاونین بنیاد مسکن استان،روشن رئیس اداره تعاون ،کار و رفاه اجتماعی ماسال ،روسای ادارات و بانک های عامل و سایر اعضای شورای مسکن درفرمانداری شهرستان ماسال برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان : یکشنبه 8 دی ماه 98 جلسه شورای مسکن شهرستان ماسال به ریاست صفری معاون فرماندار و با حضور معاونین بنیاد مسکن استان،روشن رئیس اداره تعاون ،کار و رفاه اجتماعی ماسال ،روسای ادارات و بانک های عامل و سایر اعضای شورای مسکن درفرمانداری شهرستان ماسال برگزار شد.

در این جلسه صفری اظهار کرد: شهرستان ماسال در اجرای طرح مسکن مهر نمره قابل قبولی کسب نکرد.

 وی با بیان اینکه افراد زیادی به امید خانه دار شدن در این طرح شرکت کردند اما تا کنون هیچ اتفاقی در این زمینه نیفتاده است افزود: ما باید تمام توان خود را در راستای پیدا کردن راهکار مناسب برای این پروژه به کار بگیریم.

 معاون فرماندار ماسال با بیان اینکه نباید نسبت به اجرای پروزه ها بی تفاوت باشیم گفت: از طرح ملی مسکن استقابل کمی در شهرستان صورت گرفته است که شاید یکی از دلایل آن به ثمر ننشستن طرح مسکن مهر ماسال است.

 صفری با بیان اینکه راه و شهرسازی برای اجرای طرح مسکن ملی در ماسال سریعا زمین مناسبی را شناسایی و معرفی کند تصریح کرد: بخشداران و دهیاران در راستای پرداخت وام مسکن کم بهره  با بازپرداخت 12 ساله را به روستاییان اطلاع رسانی کنند.
۱۰ دی ۱۳۹۸ ۱۱:۴۲
روابط عمومی اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی گیلان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید